• Facebook
 • YouTube
 • Telegram
 • کابینۀ شخصی
پرسش و پاسخهای متداول

برای مشتریان

 • دلیل پر اهمیت بودن شناخت سازنده ی بیتکون چیست؟

  چرا که شناخت شخص مخترعی، که به ساخت نوآوری معروف و پر طرفدار پرداخته، چندان هم پر اهمیت به نظر نمی رسد. چرا اکثریت خبر گذاری ها هنوز در این تلاشند، تا شخصی که با اسم ساتوشی ناکاموتو، بیت کوین را به بازار عرضه نموده را، پیدا کنند؟ اهمیت دانستن این مطلب چیست؟ اکثریت دنیا همواره از ماهیت بیت کوین، طرز کار این ارز دیجیتالی و حتی کد نرم افزار ماینینگ سکه های دیجیتالی نیز، با خبرند. به همین دلیل نیز تلاش افراد به منظور مشخص نمودن ماهیت سازنده ی این دستگاه، بسیار نا معقول و خنده دار، به نظر می رسد.

  آینده همواره پشت در است، اما مشخصات شخصی که ما را از این آینده با خبر ساخته، دارای اهمیت خاصی نمی باشد.

  فراز و نشیب های امروز بیت کوین نه تنها سر زبان تنبل ها، بلکه بازرگانان نیز بوده. چرا که هم اکنون افراد زیادی به چگونگی کسب در آمد از طریق این دارایی می اندیشند. اما برای ماینینگ هم اکنون دیر است. این پروسه به عملیاتی طاقت فرسا و نیرو بر تبدیل شده و حتی سرمایه گذاری در بیت کوین نیز از ریسک بالایی برخوردار می باشد. به همین دلیل نیز، می توان با تردینگ ساده و خرید و فروش جفت های ارزی دیجیتال، به کسب درآمد از طریق این دارایی پر نوسانات پرداخت. از این طریق بازرگانان می توانند بدون سرمایه گذاری های سنگین به کسب درآمد، با ضریبی بسیار بالا بپردازند.

  ساده ترین راه درک بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتالی، مقایسه نمودن شان با پول الکترونیکی (همچون PayPal) می باشد. تنها نکته ای که ارز دیجیتالی را از ارزهای الکترونیکی جدا می سازد، ساختار نرم افزاری (بلاکچین) بوده، که تراکنش های معاملاتی این گونه از ارز ها را، ممکن و بی خطر می سازد. کلمه ی بلاکچین از انگلیسی به معنای (زنجیره ای از مخازن) ترجمه می شود. هر یک از این مخازن اطلاعاتی حاوی کد های تراکنشی بوده که غیر قابل تغییر می باشند. آرشیو تمام تراکنش ها نیز، از سوی هر یک از کاربران اینترنتی این پروژه، حفاظت و چک می گردد. در واقع همین مساله نیز به روند تبادل اطلاعات این دستگاه، امنیت و شفافیت به خصوصی بخشیده است.

  رشد غیر قابل تصور نرخ بیت کوین، دیگر تعجب آور نیست و زود و یا دیر حباب مالی خواهد ترکید. چرا که مقدار موجودی بیت کوین در سطح جهان محدود بوده و تا سال 2034 اکثر بیت کوین ها استخراج خواهند شد. به همین دلیل نیز می بایست برای افزایش %30 و حتی %50 نرخ این دارایی در آینده ی، آماده بود.

  سرمایه گذاران از سقوط نرخ این دارایی وحشت دارند، اما بازرگانان و تریدر ها می توانند با اجرای معاملات اختلاف قیمت خرید/فروش و فروش/خرید این دارایی، هم از افزایش و هم از افت قیمت بیت کوین سود ببرند.

   

  اجرای معاملات بیت کوین از طریق قرارداد نامه های CFD، سر زبان اکثریت تازه کاران و متخصصین تریدینگ بوده. چرا که معاملات بیت کوین با استفاده از CFD، به بازرگانان اجازه می نماید تا بدون نیاز به خرید حقیقی دارایی مربوطه، از تجارت با استفاده از این ابزار مالی دیجیتال، به کسب درآمد بپردازند. یکی دیگر از مهم ترین نکات مثبت معاملات بیت کوین از طریق CFD، شامل:

  • از شانه برداشتن مشکلات ساخت سبد مالی، خرید و حفاظت از دارایی دیجیتالی بوده، که معاملات بیت کوین را برای بازرگانان بسیار ساده نموده است.

  تنها نیاز به پیدا نمودن میانجیگری مطمئن می باشد، که قرارداد نامه ی CFD معاملات شمار را پشتیبانی نماید. در این بین می توان توجه بیشتری به سازمان های بزرگ و بین المللی مالی نمود، که همواره مدت زمان زیادی در سطح بازار فعالیت داشته و از اعتبار بالایی نیز، برخوردار می باشند.

  سازمان مالی بین المللی FIBO Group، امکان معامله بیت کوین و بیش از 6 نمونه ی دیگر از ارز های دیجیتال را، از طریق قرارداد نامه های CFD، برای بازرگانان مهیا نموده. به منظور اجرای معاملات نیز، بازرگانان می توانند از بروکر ما در پلتفرم معاملاتی MetaTrading 4، استفاده نمایند. واریز و برداشت وجه به کابینت کاربری شما، از طریق حساب تجاری MT4 NDD No Commission، صورت خواهد گرفت. چنین نکته ی مثبتی، امکان کسب اطمینان خاطر به اجرای معاملات تحت محافظت و تحت نظر بروکر را، میسر می سازد. چنین امری ریسک حفاظتی دارایی های دیجیتالی شمار را نیز، به سطح صفر می رساند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر، در رابطه با خصوصیات قرارداد نامه ها اختلاف قیمت بیتکوین و دیگر ارز های دیجیتال، می توانید به لینک ذیل وارد گردید:

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.