• Facebook
 • YouTube
 • Telegram
 • کابینۀ شخصی
پرسش و پاسخهای متداول

برای تازه واردان

 • از کجا شروع کرد؟

  رای سرمایه گذار مبتدی که دانش و مهارتهای تخصصی در تجارت در بازار های مالی ندارد، مدیریت سرمایه و استفاده از ابزار های تجارت می تواند تبدیل به یک امر پیچیده شود. ما حداکثر تلاش و کوشش را بعمل می آوریم تا در کسب موفقیت در بازار های مالی به شما کمک کنیم.

  اولین گام ها برای شروع به تجارت در بازارهای مالی:

  • با شماره تلفن +43 (1) 346 99 99 009, +43 (1) 267 56 44 با مشاور سرمایه گذاری شرکت ما که اطلاعات کامل راجع به بهترین روش های سرمایه گذاری سودآور را در اختیار شما خواهد گذاشت تماس حاصل نمایید تا بتوانید مناسبترین روش را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید درخواست تماس با تلفن را با ذکر ساعت تماس ارسال کنید و کارمند ما با شما تماس گرفته و کلیه اطلاعات مورد نیاز در باره امکانات و توانایی هایی که توسط این شرکت ارایه می شود را در اختیار شما قرار و به سوالاتتان جواب خواهد داد. شما همچنین می توانید نامه  از طریق پست الکترونیک ارسال کنید و جواب کامل به سوالاتتان را بگیرید.
  • با اطلاعاتی که در این سایت وجود دارد، آشنا شوید و مقالات مربوط به بازار های مالی را بخوانید.
  • حساب آزمایشی رایگان را افتتاح کنید. با  اجرای عملیات تجاری در حساب آزمایشی شما می توانید خود را در انجام معاملات در بازار های مالی بدون ریسک مالی امتحان کنید.  
   تجارت در این حساب، تجارت در حساب واقعی را کاملاً منعکس نمی کند ولی این امکان را به شما می دهد که با ترمینال تجاری و کار در بازار های مالی از نزدیک آشنا شوید. حساب دمو دارای مشخصات صحیح مدت اعتبار نامحدود دارد به شرطیکه هر 60 روز حداقل یک معامله در آن انجام شود. حساب‌های دمو که طی 60 روز یا بیشتر برای انجام معاملات بکار برده نشود غیر فعال می شود. شارژ حساب‌های دمو با پول های غیر واقعی با مقدار نامحدود امکان‌پذیر می باشد. حساب دمو برای کسانی که نیازی به کارآموزی طولانی و تست سیستم های خود دارند، مفید خواهد بود.
  • پس از اینکه شما فهمیدید که آماده اید به خرید و فروش در بازار های مالی بپردازید، می توانید حساب معاملاتی را باز کنید و به انجام معاملات شروع کنید.

  ما خوشحال خواهیم شد اگر شما شرکت ما را بعنوان شریک خود انتخاب کنید و حداکثر کوشش خود را بعمل خواهیم آورد تا بهترین شرایط تجاری را برای مشتریان خود تأمین کنیم.

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.