طرحهای تشویقی فعلی

طرح شگفت انگیز 20٪

24 دسامبر 2018 — 1 جولاي 2019
طرح شگفت انگیز 20٪

طبق شرایط طرح تشویقی تمامی مشتریان این شرکت میتوانند با افتتاح و شارژ حساب معاملاتی از نوع MT4 Fixed، MT4 NDD و MT4 NDD No Comission از مزای بونوس 20 درصدی (که افزون بر مبلغ واریزی به حساب واریز میشود) بهره مند شوند.

 1. اطلاعات عمومی

  1. نام طرح تشویقی بونوس 20 درصد (شگفت انگیز 20٪ ).
  2. مدت طرح تشویقی: از 24 دسامبر الی 1 ژوئن 2019
  3. شرکت کنندگان: مشتریان FIBO Group, Ltd که در مدت برگزاری طرح تشویقی حساب معاملاتی نوع فوق الذکر را افتتاح نموند.
  4. حساب بونوسی به حساب معاملاتی اطلاق می گردد که در یکی از طرح تشویقی این شرکت، شرکت می کند.
  5. مشتری حق دارد فقط یک حساب مربوط به این طرح تشویقی را افتتاح نماید.
  6. حداکثر لوریج 1:100 بدون امکان افزایش آن پس از افتتاح حساب می باشد.
  7. حد اقل مبلغ شارژ برای افتتاح حساب بونوسی 50 دلار است.
 2. شرایط مشارکت در طرح تشویقی:

  1. شرایط استفاده از بونوس برای هر مشتری FIBO Group, Ltd. شامل موارد زیر است:
   1. حساب معاملاتی از نوع MT4 Fixed ، MT4NDD یا MT4NDD No Comission را از طریق ثبت نام در سایت این شرکت یا در کابینه شخصی افتتاح نمایید، در کادر مربوط به گزینه "طرح تشویقی" تیک بزند و برنامه بونوس شگفت انگیز 20٪  را انتخاب کنید.
   2. حساب معاملاتی را فعال نمایید (با واریز مبلغ).
 3. محاسبه و واریز بونوس

  1. مبلغ بونوس معادل 20 درصد از مبلغ واریز شده به حساب معاملاتی می باشد. این مبلغ می تواند حداکثر 10000 دلار باشد.
  2. مبلغ بنوسی پس از هر شارژ حساب در طول مدت طرح تشویقی به طور اتوماتیک به حساب واریز می شود.
  3. مبلغ بونوسی قابل استفاده برای تأمین مارجین حساب است.
 4. برداست از حساب

  1. برداشت مبلغ بونوسی از حساب معاملاتی منوط به انجام تعداد لازم معاملات buy و sell از قرار 2.5 دلار بونوسی بابت یک لات استاندارت (100 هزار واحد ارز پایه) بونوس می باشد.
  2. برداشت بخشی از مبلغ بونوسی امکان پذیر نمی باشد. هیچ محدودیت نسبت به برداشت سود حاصله از مبلغ بونوسی وجود ندارد.
  3. در صورت اقدام به برداشت وجه از حساب بونوسی، مبلغ بونوس به نسبت سهم مبلغ باقی مانده کاهش پیدا خواهد کرد.
  4. در صورت شارژ حساب، مبلغ بونوسی به مقدار 20 درصدر از مبلغ واریز شده افزایش خواهد یافت.
  5. در صورت برداشت وجه، مبلغ بونوسی به مقدار 20 درصد از مبلغ برداشت شده کاهش خواهد یافت.
  6. مبلغ بونوسی فقط از طریق انتقال داخلی به حساب مشتری قابل برداشت است.هیچ محدودیتی در مورد برداشت مبلغ از حساب وجود ندارد.
 5. محدودیت ها

  1. واریز مبلغ بونوسی فقط در صورتی امکانپذیر است که شارژ حساب معاملاتی به طور مستقیم و با استفاده از روشهای ذکر شده در قسمت "شارژ حساب" کابینه سخصی انجام شده است.
  2. در صورت شارژ حساب بونوسی از طریق انتقال داخلی از حساب معاملاتی دیگری، مبلغ بنوسی واریز نمی شود.
  3. در صورت داشتن سوءظن مستدل نسبت به آنکه مشتری حساب بونوسی را با موجودی شارژ کرد که قبلاً از طریق هرگونه سیستم پرداختی یا هرگونه عامل پرداخت کننده منجمله از طریق حواله بانکی و غیره از حساب (های) معاملاتی دیگر برداشت شده بود، شرکت حق دارد از واریز مبلغ بونوس به مشتری امتناع یا در هر موقع بونوس واریز شده را حذف کند. شرکت در رابطه با هر گونه عواقب ناشی از حذف بونوس منجمله Margin Call و Stop Out هیچ مسئولیتی ندارد.
  4. طرح تشویقی شامل محدودیت های زیر است:
   1. فقط معاملات تجاری با حد اقل مدت 3 دقیقه محاسبه می شوند. در طول مدت طرح تشویقی در صورت کاهش یافتن بالانس حساب زیر صفر (بالانس منفی) غیر قابل جبران شدن است.
   2. در صورتی که مقدار سرمایه اصلی برابر یا کمتر ازمبلغ بونوسی شود، شرکت حق دارد به صورت یک طرفه پوزیشنهای مشتری را بسته و امکان ادامۀ معاملات را تا مدت واریزی مبلغ مورد نیاز یا تا زمان اتمام طرح تشویقی را غیر فعال کند.
   3. در مورد معاملات هج فقط نصف حجم جمع معاملات بسته شده محاسبه می شوند.
  5. در صورت کشف هر گونه عمل خلافکارانه در مورد مبلغ بونوسی، شرکت حق دارد حساب معاملاتی را از لیسیت حسابهای بونوسی حذف نماید و همچنین بدون هیچ اطلاع رسانی و توضیحی مبلغ بونوسی را از حساب کسر کند.
  6. عضویت در طرح تشویقی بدین معنا است که شرکت کننده واقف از شرایط این طرح و آن ها را می پذیرد.
  7. مشتری واقف از این موضوع است و با آن موافقت کرده که شاخص "سطح" در نرم افزار معاملاتی MetaTrader 4 شامل مبلغ بونوسی است.
 6. تغییر شرایط برگزاری برنامه بونوس:

  1. شرکت حق دارد در شرایط طرح بونوسی تغییراتی را وارد نماید و در هر موقع بدون اطلاع دهی قبلی طرح تشویقی را لغو کند. 
  2. اطلاعات در مورد ایجاد تغییرات در شرایط برگزاری طرح تشویقی در سایت شرکت FIBO Group, Ltd در قسمت "طرح های تشویقی فعلی" منتشر خواهد شد.
  3. تمامی سؤالات مربوط به شرایط برگزاری طرح تشویقی را می توان با تلفن یا در چت آنلاین یا از طریق قسمت "پیامهای شخصی" کابینه شخصی یا از طریق ارسال ایمیل به آدرس farsi@fibogroup.com با کارمندان بخش پشتیبانی از مشتریان در میان گذاشت.

Bonus $100

1 ژوئن 2017 — 28 فوریهٔ 2019
Bonus $100

Bonus $100

اطلاعات کلی

1. نام طرح تشویقی: " Bonus $100".

2. مدت طرح تشویقی: از 01.06.2017 الی 28.02.2019

1.2. شرکت کنندگان: اشخاص حقیقی به سن بلاغت رسیده که در مدت فعال بودن طرح تشویقی در FIBO Group حساب بونوسی را افتتاح کرند.

1.3. شرکت کنندگان در صورت تمایل می توانند با سرمایه خود حساب بونوسی را شارژ کنند.

2. شرایط عضویت.

2.1. حساب معاملاتی از نوع МТ4 Fixed را از طریق ثبت نام در سایت شرکت یا کابینۀ شخصی افتتاح کنید.

2.2. در حین ثبت نام گزینۀ "طرح تشویقی" انتخاب کنید.

2.3. طرح تشویقی "Bonus $100" را در لیست طرح های بونوسی انتخاب کنید.

2.4. پرومو کد بونوسی را وارد کنید و بونوس را به مبلغ 100 دلار دریافت کنید.

2.5. با شارژ حساب حداقل به مبلغ 200 دلار از طریق انتقال داخلی  از حساب عامل IB ارائه دهندۀ کد، حساب بونوسی را فعال نمایید.

3. محدودیات.

3.1. شارژ حساب بونو سی و برداشت وجه از آن صرفاً از طریق هر کدام از حسابهای عامل IB ارائه دهندۀ کد بونوسی به شرطی که مشتری عضو گروه آن عامل IB باشد، امکانپذیر است.

3.2. برای برداشت بونوس مشتری لازم است حد اقل ۲۰ لات استاندارد (صد هزار واحد ارز پایه) معامله بسته شده از بابت هر ۱۰۰ دلار واریز شده به حساب بونوسی (مبلغ بونوسی نیز در نظر گرفته میشود) انجام دهد.

3.3. برداشت سرمایه متعلق به مشتری از حساب بونوسی هیچ گونه محدودیتی ندارد. اما در صورتی که در زمان اجرای درخواست برداشت وجه (به هر مبلغی) حجم کل معاملات بسته شده در حساب کمتر از ۳ لات استاندارد (صد هزار واحد ارز پایه) از بابت هر ۱۰۰ دلار واریز شده به حساب بونوسی (مبلغ بونوسی نیز در نظر گرفته میشود) باشد، هنگام اجرای درخواست، مبلغ بونوسی به صورت خودکار حذف می شود.

مثال 1:

- در صورتی که مشتری یک حساب بونوس ۱۰۰ دلاری افتتاح کند و با واریز ۲۰۰ دلار آن را فعال نماید، بالانس حساب بونوسی ۳۰۰ دلار (شامل ۱۰۰ دلار بونوسی و ۲۰۰دلار سرمایه متعلق به مشتری) خواهد بود.

در صورتی که بلافاصله اقدام به برداشت سرمایه متعلق به خود (به هر مبلغی از ۰۱/۰ دلار تا ۲۰۰ دلار کند، درخواست برداشت وجه اجرا خواهد شد اما همزمان با اجرای درخواست مبلغ ۱۰۰ دلار بونوس به طور کامل از حساب حذف می شود.

- برای حذف نشدن بونوس از حساب در هنگام برداشت، مشتری می بایست حداقل ۹ لات استاندارد معامله بسته شده روی حساب انجام داده باشد. یعنی پس از ۹ لات معامله بسته شده، در صورتی که مشتری اقدام به برداشت از حساب نماید، مبلغ بونوس از حساب حذف نمی شود، همچنین در مثال مذکور در صورتی که ۶۰ لات استاندارد معامله بسته شده روی حساب انجام شده باشد، مشتری می تواند تمام موجودی حساب را (که شامل اصل مبلغ بونوس نیز می شود) برداشت کند.

مثال 2:

- در صورتی که واریزی مشتری بیش از ۲۰۰ دلار باشد، به ازای هر ۱۰۰ دلار اضافه سه لات به حجم مورد نیاز برای برداشت بدون حذف بونوس و ۲۰ لات به حجم مورد نیاز برای برداشت اصل بونوس اضافه می شود.

- مثلا اگر مشتری علاوه بر ۱۰۰ دلار بونوس، ۳۰۰ دلار حساب را شارژ کند، و بالانس حساب به ۴۰۰ دلار برسد،

در صورتی که بلافاصله اقدام به برداشت سرمایه متعلق به خود (به هر مبلغی از ۰۱/۰ دلار تا ۲۰۰ دلار کند، درخواست برداشت وجه اجرا خواهد شد اما همزمان با اجرای درخواست مبلغ ۱۰۰ دلار بونوس به طور کاملی از حساب حذف می شود.

برای برداشت بدون حذف بونوس می بایست ۱۲ لات و برای برداشت اصل بونوس می بایست ۸۰ لات معامله بسته شده روی حساب داشته باشد.

3.4. شرکت کنندگان فقط یک بار مجاز برای استفاده از این طرح تشویقی هستند.

3.5. فقط مشتریان جدید (که برای اولین بار در هر کدام از شرکتهای عضو هلدینگ FIBO Group حساب باز می کنند) مجاز برای شرکت در این طرح تشویقی هستند.

4. تغییر شریاط طرح تشویقی

4.1. شرکت حق دارد در شرایط طرح تشویقی تغییراتی را وارد نماید و هر زمان بدون اطلاع دهی قبلی طرح تشویقی را لغو نماید. لغو شدن طرح تشویقی شامل مشتریانی که قبلاً ثبت نام کردند، نمی باشد.

4.2. اطلاعات در مورد ایجاد تغییرات در شرایط طرح تشویقی در سایت شرکت FIBO Group, Ltd در قسمت "طرح های تشویقی موجود" منتشر خواهد شد.

4.3. هر گونه سوالی در مورد شرایط طرح تشویقی از طریق تماس تلفنی با واحد پشتیبانی مشتریان، گفتوگوی آنلاین در سایت شرکت، ارسال "پیام شخصی" در کابینه شخصی یا با ایمیل farsi@fibogroup.com مطرح می شود.

4.4. در صورت تخلف در شرایط طرح تشویقی و یا در صورت کشف موارد سوءاستفاده از شرایط طرح تشویقی از سوی مشتری، شرکت حق دارد بدون ارائه توضیحات حساب بونوسی مشتری را حذف نماید.

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.