• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۳.۰۱.۲۰۲۰

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX


برخورد نرخ گذاری ها با بازه ی نرخی ۹۷.۳۵-۹۷.۲۵، افت مابعد سطح تقاضای دلار را به دنبال داشت. اما گرایش نزولی تنها در صورت شکست سطح ۹۷.۰۰، تقویت خواهد یافت. چنین امری در صورت منفی رقم خوردن آمار بازار کار ایالات متحده، امکان پذیر خواهد بود. آخرین آمار اشتغال غیر کشاورزی ۱۱۱ هزار عدد پایین تر از مقدار داده های ماقبل و ۱۷ هزار کمتر از سطح آمار تخمین یافته رقم خورد.

جفت ارزی EUR/USD


با وجود آمار منفی بازار کار ایالات متحده، نرخ گذاری های یورو هنوز افزایشی نیافته. انعکاس نرخی بعد از برخورد با مقاومت ۱.۱۱۲۶ نیز، می تواند با ادامه یابی گرایش نزولی این جفت ارزی همره گردد. 
افت آتی یورو-دلار می تواند تا پشتیبانی ۱.۱۰۷۰ ادامه یابد.

جفت اری GBP/USD


برخورد با مقاومت ۱.۲۹۷۵ می تواند سقوط بیشتر پوند را به دنبال داشته باشد. با توجه به نمودار های H4 و D1، فعلا با احتمال تقویت یابی گرایش صعودی نرخ گذاری های این جفت ارزی رو به رو هستیم. اما چنین سناریویی تنها در صورت شکست سطح ۱.۳۰۱۵ امکان پذیر خواهد بود. 

جفت ارزی USD/JPY


افت نرخ گذاری ها بعد از اصابت با مقاومت ۱۰۹.۷۰، می تواند سقوط سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ نرخ گذاری ها از این محدوده را برای باری دیگر تکرار نماید. تنها عامل افزایش یابی نرخ گذاری ها در چنین صورتی: شکست بازه ی ۱۱۰.۹۰-۱۱۰.۶۰ و ماکسیموم ۱۱۲.۰۰ به شمار خواهد آمد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.