• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۱۰.۱۲.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار USDX


همواره با افت سطح تقاضای دلار بر فراز سطح ۹۷.۶۰ رو به رو می باشیم. تنها در صورت تحکیمات شدید یورو می توان با افت قیمت دلار مواجه شد.
در این بین مثبت رقم خوردن آمار امروز بریتانیا نیز، به افت ارزی دلار دامن خواهد زد. اما مهم تر از همه نتایج نشست امروز FOMC به حساب می آید.

جفت ارزی EUR/USD


مثبت رقم خوردن آمار امروز اتحادیه ی اروپا می تواند افزایش بیشتر یورو تا سطح ۱.۱۱۱۰ را به همراه داشته باشد. عامل اصلی تغییرات نرخ آتی دلار و یورو نتایج تنظیمات نرخ بهره ی سیستم ذخایر فدرال به شمار می رود.

جفت ارزی GBP/USD


تحکیمات پوند نرخ گذاری های این جفت ارزی را تا سطح ۱.۳۱۷۰ ارتقا داد. مثبت رقم خوردن آمار امروز بریتانیا افزایش آتی پوند را امکان پذیر تر خواهد نمود. در صورت افت پوند نیز می توان با اصلاح نرخی این جفت ارزی تا سطح ۱.۳۱۰۰ رو به رو شد.
نتایج انتخابات پارلمانی بریتانیا به تاریخ ۱۲ دسامبر به عرضه خواهند رسید. در این حین به منظور معامله می بایست به نتایج تنظیمات نرخ بهره ی سیستم ذخایر فدرال نیز، توجه نمود.

جفت ارز USD/JPY


امروز با افت نرخ نوسانات این جفت ارزی رو به رو هستیم. در این بین در انتظار نتایج تنظیمات نرخ بهره ی سیستم ذخایر فدرال و بانک مرکزی اروپا نیز رو به رو هستیم. شکست پشتیبانی ۱۰۸.۲۵ می تواند افت نرخ گذاری ها در آینده را به دنبال داشته باشد.
 


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.