• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۰۴.۱۲.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار USDX


نرخ دلار تا پشتیبانی ۹۷.۵۵ افت کرد. اما تنها عامل ادامه یابی این افت شکست این سطح به شمار می رود. در صورت تحکیم یابی دلار بر فراز مقاومت ۹۷.۸۵ می توان با از سر گیری گرایش صعودی دلار رو به رو شد. مثبت رقم خوردن آمار امروز ایالات متحده می تواند تحکیمات کوتاه مدت دلار را عملی سازد. 

جفت ارزی EUR/USD


نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۱۰۹۰-۱.۱۰۷۰ سیر می نمایند. تحکیمات آتی یورو تنها در صورت شکست مقاومت ۱.۱۱۰۰ امکان پذیر خواهند بود و در صورت شکست پشتیبانی ۱.۱۰۵۰ می توان با افت شدید یورو رو به رو شد.
انتشارات آمار امروز اتحادیه ی اروپا نرخ گذاری های یورو را از چهارچوب کانال افقی یاد شده خارج خواهد نمود. 

جفت ارزی GBP/USD


برخورد با مقاومت ۱.۳۰۰۰ با افت دوباره ی پوند همراه گرید. اما مثبت رقم خوردن آمار کسب و کار بریتانیا می تواند نرخ گذاری ها را دوباره به این سطح بازگرداند. افت آتی این شاخص نیز با تضعیف ارزی پوند تا سطح ۱.۲۹۰۰ همراه خواهد گردید. 
در این بین لازم است تا شرایط آتی برکسیت را نیز فراموش ننمایید.

جفت ارزی USD/JPY


شکست آتی پشتیبانی ۱۰۸.۲۵ می تواند با افت نرخ گذاری های این جفت ارزی تا سطوح ۱۰۷.۹۰ و حتی ۱۰۶.۷۵-۱۰۶.۵۰ نیز همراه گردد. تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۰۸.۷۰ می توان با از سر گیری افزایش دوباره ی نرخ گذاری ها برخورد نمود.
 


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.