• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۵.۱۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

با وجود شکست سطح مقاومت ۹۷.۹۰ با کاهش دوباره ی سطح تقاضای دلار رو به رو می باشیم. پایین تر از سطح ۹۸.۲۵ با سقوط دوباره ی نرخ گذاری ها رو به رو هستیم.

افزایش آتی دلار تنها در صورت شکست سطح ۹۸.۶۸ امکان پذیر خواهد بود. چنین رشدی می تواند تا سطوح ۹۸.۹۰ و حتی ۹۷.۹۰ نیز ادامه یابد.

 

جفت ارزی  EUR/USD

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۱۰۰۰-۱.۰۹۹۰ سیر می نمایند. آمار امروز IFO می تواند افزایش نرخ نوسانات ارزی یورو را به دنبال داشته باشد. منفی رقم خوردن این آمار به افت نرخی یورو دامن خواهد زد.

 

جفت ارزی  GBP/USD

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۳۰۰۰-۱.۲۷۶۵ سیر می نمایند. پیروزی احتمالی پارتی محافظه کاران می تواند تحکیمات ارزی پوند را به دنبال داشته باشد. شکست بازه ی نرخی ۱.۲۷۹۰-۱.۲۷۶۵ می تواند به کاهش بیشتر پوند دامن زند.

 

جفت ارزی USD/JPY

بر فراز بازه ی پشتیبانی ۱۰۸.۳۰-۱۰۸.۲۰ با تحکیم یابی نرخ گذاری ها رو به رو می باشیم. افزایش آتی نرخ گذاری های این جفت ارزی می تواند تا سطوح ۱۰۹.۱۰-۱۰۸.۹۰ نیز ادامه یابد. فعلا با فشردگی نوسانات ارزی در چهارچوب کانال افقی ۱۰۹.۱۰-۱۰۸.۲۰ مواجه هستیم. روند آتی روابط تجاری ایالات متحده با چین، گرایش نرخی این جفت ارزی را مشخص خواهد نمود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.