• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۱۳.۱۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

شکست مقاومت ۹۸.۲۵ با ادامه یابی گرایش صعودی تا سطح ۹۸.۶۵ همراه خواهد گردید. این افزایش می تواند تا سطح ۹۹.۲۵ نیز ادامه یابد. چنین سناریویی تا قبل از بازگشت نرخ گذاری ها پایین تر از سطح ۹۷.۹۰ ادامه خواهد یافت.

مثبت رقم خوردن آمار امروز بهای مصرف کننده ی ایالات متحده، تحکیمات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت.

 

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها تا پشتیبانی ۱.۱۰۰۰ افت نموده اند. شکست این سطح می تواند با افت مابعد نرخ گذاری های یورو تا سطح ۱.۰۹۴۵ همراه گردد. در صورت افزایش آتی دلار می توان با ادامه یابی افت قیمت یورو برخورد نمود.

 

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی پشتیبانی ۱.۲۸۰۰-۱.۲۷۹۰ دچار فشردگی شده اند. تا قبل از شکست مقاومت ۱.۲۹۱۰ می توان با افت آتی پوند رو به رو شد. تا قبل از شکست بازه ی ۱.۲۹۳۰-۱.۲۹۱۰ می توان با ادامه یابی گرایش نزولی پوند تا سطح ۱.۲۵۴۰ مواجه شد.

منفی رقم خوردن آمار امروز بریتانیا و ادامه یابی افزایش شاخص دلار به افت این جفت ارزی در طی جلسه ی معاملاتی اروپا دامن خواهد زد.

 

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تعویق تعهد تجاری ایالات متحده با چین - افزایش دوباره ی دارایی های حفاظتی و ین ژاپن را به دنبال داشت. به همین خاطر نیز، شکست سطح ۱۰۸.۹۰ می تواند به افت آتی دلار تا سطح ۱۰۸.۰۰ بی انجامد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.