• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۳۱.۱۰.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

افت نرخ بهره ی سیستم ذخایر فدرال و کم شدن احتمال کاهش بیشتر نرخ این شاخص در آینده ی نزدیک - تضعیف ارزی کمابیش دلار را به دنبال داشت. همواره با احتمال از سر گیری گرایش صعودی دلار، پس از تست نهاد بازار، مواجه می باشیم.

افت نرخ گذاری ها تنها در صورت شکست آتی پشتیبانی ۹۶.۸۵ امکان پذیر خواهد بود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تا قبل از شکست مقاومت ۱.۱۱۷۰ می توان با افت آتی یورو رو به رو بود. چرا که تنها در صورت شکست این مقاومت با ادامه یابی گرایش صعودی تا بازه ی ۱.۱۲۵۰-۱.۱۲۲۵ رو به رو خواهیم بود.

 منفی رقم خوردن آمار امروز اروپا و افت نرخ تورم این منطقه می تواند به تضعیف نرخی یورو دامن زند.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

تضعیف دلار به تحکیمات ارزی پوند انجامید. تا قبل از شکست دوباره ی پشتیبانی ۱.۲۸۴۵ نموداری، با ادامه یابی گرایش صعودی رو به رو خواهیم بود. عامل اصلی تقویت یابی بیشتر فروشندگان پوند - شکست بازه ی پشتیبانی ۱.۲۸۰۰-۱.۲۷۹۰ به شمار می رود. معاملات خرید این جفت ارزی را نیز، تا قبل از شکست مقاومت ۱.۳۱۰۰ به بعد موکول می نماییم. چرا که تنها در صورت شکست این سطح می توان با افزایش آتی پوند تا سطوح ۱.۳۱۶۵ رو به رو شد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

افت نرخ بهره ی سیستم ذخایر فدرال، تضعیف این جفت ارزی را به همراه داشت. امروز نیز با فقدان پیش زمینه ی خبری و افت نرخ نوسانات ارزی دلار - ین رو به رو می باشیم. تضعیف آتی دلار تنها عامل سقوط بیشتر نرخ این جفت ارزی به شمار می رود. در صورت افزایش یابی سطح تقاضای دارایی های حفاظتی و شکست آتی سطح پشتیبانی ۱۰۸.۴۵ نموداری، می توان با ادامه یابی افت نرخی این جفت ارزی تا سطح ۱۰۸.۲۵ مواجه شد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.