• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۰.۱۰.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

نرخ گذاری های دلار بر فراز سطح ۹۵.۶۵ نموداری، استحکام یافته اند. همواره با احتمال ادامه یابی این افزایش نرخی رو به رو هستیم. تنها در صورت افزایش یابی بیشتر حجم دارایی ارزی سیستم ذخایر فدرال می توان با کاهش اصلاحی نرخ گذاری ها مواجه شد.

روند کلی دلار صعودی بوده و بهبود یابی آتی روابط تجاری چین و ایالات متحده تنها عامل ادامه این تحکیمات ارزی دلار به شمار می رود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست آتی سطح پشتیبانی ۱.۰۹۶۵ نموداری می تواند با ادامه یابی افت فعلی یورو همراه گردد. چرا که کمی بالا تر با عبور خط ترند نزولی و سطح هیجانی ۱.۱۰۰۰ رو به رو می باشیم.

مثبت رقم خوردن آمار امروز نرخ تورم اتحادیه ی اروپا می تواند تحکیمات اصلاحی این جفت ارزی را به دنبال داشته باشد. افت کلی نرخ یورو می تواند تا سطح ۱.۰۹۵۰ نیز ادامه یابد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

در صورت شکست سطح پشتیبانی ۱.۲۲۰۰ نموداری می توان با ادامه یابی افت نرخی این جفت ارزی تا سطح ۱.۲۱۶۰ و حتی بازه ی ۱.۲۱۱۰-۱.۲۱۰۰ نیز، رو به رو شد.

منفی رقم خوردن آمار امروز حجم تولیدات ناخالص داخلی بریتانیا، می تواند به افت ارزی پوند دامن زند.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ نوسانات این جفت ارزی بسیار افزون می باشد. همواره با فشردگی نرخ نوسانات دلار - ین در چهارچوب کانال افقی ۱۰۸-۴۵-۱۰۶.۷۰ رو به رو می باشیم. علاوه بر این با احتمال ادامه یابی افزایش اصلاحی نرخ گذاری ها تا سطح ۱۰۸.۴۵ نموداری نیز، مواجه هستیم.

 


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.