• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۰۷.۱۰.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

استقرار نرخ گذاری ها پایین تر از بازه ی نرخی ۸.۶۵-۹۸.۶۰ می تواند گویای ادامه یابی بیشتر افت نرخی این واحد ارزی در آینده باشد. ادامه یابی فشردگی نرخ نوسانات ارزی دلار در آینده ی نزدیک با موجی صعودی و موقت همراه خواهد بود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تا قبل از تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۰۷۰ می توان با ادامه یابی گرایش نزولی یورو رو به رو شد. شکست آتی این مقاوت، تحکیمات ارزی یورو - دلار تا سطوح ۱.۰۹۵۵ و حتی ۱.۱۰۲۵ را، به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

استقرار نرخ گذاری ها پایین تر از بازه ی ۱.۲۳۸۰-۱.۲۳۷۰ مبنی بر ادامه یابی افت بیشتر پوند بوده و در صورت افزایش اصلاحی دلار، می توان با تضعیف ارزی پوند تا سطوح ۱.۲۲۰ و حتی ۱.۲۱۱۰ نیز، برخورد نمود. چگونگی تغییر شرایط آتی برکسیت عامل اصلی تحرکات ارزی پوند به شمار می آید.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی نرخی ۱۰۶.۶۰-۱۰۶.۷۰ استقرار یافته اند. افزایش کوتاه مدت نرخ دلار امکان پذیر است، اما در صورت شکست آتی بازه ی نرخی یاد شده، می توان با افت بیشتر این جفت ارزی تا سطوح ۱۰۵.۸۰ و حتی ۱۰۵.۵۰ نیز رو به رو شد. انعکاس گرایش نزولی در حین برخورد با سطح ۱۰۵.۰۰ امکان پذیر جلوه می نماید.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.