• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۴.۱۰.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

آمار امروز بازار کار ایالات متحده، افزایش نرخ نوسانات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت. اما با توجه به احتمال منفی بودن این آمار، مخصوصا با توجه به افزایش اخیر نرخ گذاری های این شاخص - با احتمال تضعیف به زود دلار و ادامه یابی گرایش نزولی رو به رو می باشیم. افت نرخ گذاری ها پایین تر از ۹۸.۴۵، بر احتمال ادامه یابی سقوط بیشتر این شاخص تا سطوح ۹۸.۲۵ و حتی ۹۸.۰۵-۹۸.۰۰ نیز، خواهد افزود. تا قبل از تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۸.۶۵، با افت دلار رو به رو خواهیم بود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تضعیف بیشتر دلار با تحکیم یابی نرخ گذاری های یورو بر فراز سطح ۱.۰۹۶۵ همراه خواهد گردید. ادامه یابی تحکیمات ارزی یورو بر فراز این سطح، با تست مابعد سطح ۱.۱۰۲۵ نیز همراه خواهد گردید.

منفی رقم خوردن آمار امروز ایالات متحده، تحکیمات ارزی یورو را،‌ به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

با وجود تضعیف ارزی دلار، با افت نرخی پوند هم رو به رو می باشیم. تنها در صورت موفقیت آمیز بودن برکسیت می توان با تحکیمات ارزی پوند تا سطوح ۱.۲۴۱۵ و حتی ۱.۲۵۰۰ نیز رو به رو شد. کوچک ترین اشتباه در پروسه ی برکسیت که به شکست بریتانیا بی انجامد، بر احتمال افزایش اصلاحی دلار خواهد افزود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

افت دلار شکست سطح ۱۰۶.۷۰ را به دنبال داشت. ادامه یابی تضعیف ارزی دلار هم، به کاهش بیشتر نرخ گذاری های این جفت ارزی دامن خواهد زد. ادامه یابی افت نرخی دلار - ین پایین تر از سطح ۱۰۶.۰۰ با شکست مابعد سطوح ۱۰۵.۸۰-۱۰۵.۵۰ همراه خواهد گردید.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.