• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۲.۱۰.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

نرخ دلار تا سطح ۹۸.۶۵ افت نمود. در صورت شکست این پشتیبانی می توان با تشدید یابی گرایش نزولی دلار رو به رو شد. به همین خاطر، تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۹.۲۵، می توان با ادامه یابی گرایش نزولی دلار رو به رو بود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز سطح مقاومت ۱.۰۹۲۵ استحکام یافته اند. دیرتر به دلیل تضعیف ارزی یورو، با تحکیمات نرخی دلار رو به رو شدیم. هم اکنون نیز، با تحکیم یابی ارز های اروپایی و افت دلار رو به رو می باشیم. از سر گیری گرایش نزولی یورو به شکست سطح ۱.۰۸۲۵ بستگی خواهد داشت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکست آتی سطح پشتیبانی ۱.۲۲۰۰ می تواند تضعیف ارزی بیشتر پوند، تا سطح ۱.۲۱۱۰ را،‌ به دنبال داشته باشد. تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۲۳۵۰ نموداری، می توان با ادامه یابی گرایش نزولی پوند رو به رو بود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

شکست پشتیبانی ۱۰۷.۵۰ می تواند به افت نرخ گذاری های این جفت ارزی دامن زند. در صورت تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۰۸.۴۵ می توان با ادامه یابی رشد نرخی این جفت ارزی تا سطح ۱۰۹.۱۰ رو به رو شد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.