• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۱.۱۰.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

افت سطح تقاضای ین و یورو به تحکیمات ارزی دلار توسعه بخشیده. افت سطح شاخص کسب و کار ژاپن و نرخ تورم ایتالیا و همچنین آلمان، به سقوط ین و یورو انجامید. تا قبل از سقوط نرخ گذاری ها تا سطح ۹۸.۶۵ می توان با ادامه یابی تحکیمات کلی دلار رو به رو بود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۰۹۱۰ می توان با ادامه یابی گرایش نزولی یورو رو به رو بود. منفی رقم خوردن آمار امروز اتحادیه ی اروپا می تواند افت آتی یورو تا سطح ۱.۰۸۲۵ را نیز، به دنبال داشته باشد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکست سطح ۱.۲۲۷۰ می تواند با دست یابی آتی نرخ گذاری ها به سطوح ۱.۲۲۰۰-۱.۲۱۷۵ نیز، بی انجامد. چنین سناریویی تا قبل از شکست دوباره ی مقاومت ۱.۲۳۵۰ در اولویت خواهد بود. ناموفق بودن توافق برکسیت می تواند به افت بیشتر پوند دامن زند.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

سطح مقاومت ۱۰۸.۴۵ هنوز شکسته نشده است. به همین دلیل نیز، تا انتشار آمار مثبت امروز آمریکا و یا منفی رقم خوردن آمار آتی ژاپن صبر خواهیم کرد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.