• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۷.۰۹.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

بازگشت نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۸.۰۰، احتمال از سر گیری تحکیمات نرخی میان مدت را افزایش داده. تنها عامل ادامه یابی افت ارزی دلار، ‌کاهش به زود نرخ بهره ی سیستم ذخایر فدرال به حساب می آید.

جلسه ی معاملاتی امروز اروپا، افزایش نرخ نوسانات ارزی یورو-دلار را، به همراه خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی نرخی ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۶۵ استحکام یافته اند. تا قبل از شکست سطح ۱.۱۰۰۰ از بازگشایی معاملات فروش این جفت ارزی پرهیز می کنیم. شکست این سطح با افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۰۹۶۵ و همچنین ۱.۰۹۲۵ همراه خواهد گردید. منفی رقم خوردن آمار امروز اروپا امکان بروز این افت را افزایش می دهند.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

با احتمال افت بیشتر پوند رو به روایم. و در صورت عدم توافق یابی اتحادیه ی اروپا و بوریس جانسون، می توان با تضعیف بیشتر پوند هم رو به رو شد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۰۷.۵۰ استحکام یافته اند. چرا که شرایط تجاری ایالات متحده و چین در حال بهبود است. بهبود یابی شرایط تجاری این دو کشور هم کاهش مبرم سطح تقاضای دارایی های حفاظتی را، به دنبال دارد. افزایش آتی دلار می تواند تا سطح ۱۰۸.۴۵ نموداری ادامه یابد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.