• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۶.۰۹.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی نرخی ۹۸.۳۰-۹۸.۲۵ نموداری تحکیم یافته اند. با این حال با احتمال ادامه یابی گرایش نزولی دلار رو به رو هستیم. منفی رقم خوردن آمار امروز ایالات متحده افت ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

بازه ی مقاومت ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۶۵ تست شد ولی نرخ گذاری ها دوباره افت نموده اند. ادامه یابی تحکیمات ارزی یورو بر فراز سطح ۱.۱۰۲۵ نموداری می تواند تا سطح ۱.۱۰۷۰ نیز ادامه یابد. در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی نرخی ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۲۵ با ادامه یابی تحکیمات ارزی یورو تا سطح ۱.۱۱۱۵ مواجه خواهیم شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکست سطح ۱.۲۳۵۰ می تواند با ادامه یابی تحکیمات ارزی پوند تا سطوح ۱.۲۴۲۵-۱.۲۴۰۰ همراه گردد.

تنها عامل تاثیر گذار بر این جفت ارزی، چگونگی نتایج برکسیت به شمار می رود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

با وجود ادامه یابی چالش تجاری ایالات متحده با چین، سطح تقاضای دارایی های حفاظتی افزایشی نیافته است. در این بین رئیس بانک ژاپن ذکر نمود، که احتمال هموار سازی سیاست گذاری های مالی موجود بوده و به همین دلیل هم با احتمال افت نرخ ین رو به رو هستیم. شکست سطح ۱۰۶.۷۰ بر احتمال افزایش نرخی این جفت ارزی تا سطوح ۱۰۷.۵۰ و ۱۰۷.۸۰ نیز خواهد افزود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.