• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۳.۰۸.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

نرخ گذاری ها هنوز در چهارچوب کانال افقی ۹۸.۳۰-۹۷.۹۰ سیر می نمایند. تا قبل از شکست سطح پشتیبانی ۹۸.۰۰ با ادامه یابی شرایط مبهم دلار رو به رو خواهیم بود. اما شکست سطح مقاوت ۹۸.۳۰ نموداری، به تحکیمات ارزی دلار ادامه خواهد بخشید. این افزایش می تواند تا ماکسیموم نرخی سال جاری ادامه یابد.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا، افت نرخ نوسانات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت. سخنرانی امروز جروم پاول، افزایش نرخ نوسانات ارزی دلار را امکان پذیر تر خواهد نمود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست بازه ی پشتیبانی ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۶۵ نموداری، افت بیشتر یورو تا مینیموم های نرخی سال جاری را به دنبال خواهد داشت. تا قبل از تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۱۱۵ می توان با ادامه یابی این گرایش نزولی رو به رو بود. با این حال حتی در پی نشر آمار مثبت دیروز شاخص کسب و کار اروپا، با افت سطح تقاضای این واحد ارزی رو به رو هستیم. علاوه بر این در طی جلسات معاملاتی امروز آمریکا و اروپا نیز، با افت نرخ نوسانات نرخی این جفت ارزی رو به رو خواهیم شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

به تاریخ ۳۱ اکتبر شرایط برکسیت مشخص تر خواهد شد و به همین خاطر هم فعلا با فشردگی نرخ نوسانات ارزی پوند رو به رو خواهیم بود. عهد توافق نامه بین اتحادیه ی اروپا و بریتانیا، تحکیمات ارزی پوند را به دنبال خواهد داشت. در صورت شکست پشتیبانی ۱.۲۲۰۰، نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۲۱۷۵ سقوط خواهند نمود.

نوسانات آتی نرخ گذاری های این جفت ارزی به نتایج برکسیت بستگی خواهد داشت.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تحکیمات ارزی دلار نرخ گذاری های این جفت ارزی را تا مقاومت ۱۰۶.۸۰-۱۰۶.۵۰ ارتقا داده. شکست این بازه تحکیمات مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱۰۷.۸۰-۱۰۷.۵۰ را به دنبال خواهد داشت. چگونگی تصمیمات آتی اعضای بازار آزاد و سیستم ذخایر فدرال ایالات متحده، سرنوشت تحرکات آتی دلار را مشخص خواهد نمود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.