• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۰.۰۸.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها پایین تر از ماکسیموم موضعی قرار دارند و همواره با احتمال ضربان صعودی و تست راس بازار رو به رو می باشیم. افت اصلاحی نرخ گذاری ها می تواند تا سطح ۹۷.۹۰ ادامه یابد. اما شکست سطح ۹۸.۰۰ با از سر گیری گرایش نزولی همراه خواهد گردید. فقدان کلی پیش زمینه ی خبری آمریکا، افت نرخ نوسانات ارزی را به دانبال داشته و تا اواخر تابستان نیز، می توان با چنین فشردگی نرخ نوسانات دلار مواجه بود. شکست بازه ی پشتیبانی ۹۹.۰۰-۹۸.۶۵ نقطه ی آغاز یابی گرایش نزولی به شمار می رود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

همواره با تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۶۵ رو به رو هستیم. شکست این سطح می تواند با ادامه یابی افت نرخی یورو تا سطح ۱.۱۰۲۵ همراه گردد. عامل تقویت یابی گرایش نزولی این جفت ارزی، تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی نرخی ۱.۱۱۲۰-۱.۱۱۱۵ به شمار می رود.

فقدان کلی پیش زمینه ی خبری امروز اروپا و آمریکا، افت نرخ نوسانات ارزی یورو-دلار را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

افت نرخی پوند می تواند تا سطح ۱.۲۰۵۰ نموداری ادامه یابد. تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۲۲۰۰ با از سر گیری گرایش صعودی پوند رو به رو خواهیم شد. ابهام شرایط برکسیت عامل اصلی تحت فشار بودن پوند به حساب می آید. موافقت پارلمان بریتانیا با پیشنهادات اتحادیه ی اروپا، تحکیمات نرخی این جفت ارزی را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها هنوز تحت فشار سطح ۱۰۶.۷۰ نموداری استقرار دارند. رشد آتی نرخ گذاری ها می تواند تا سطوح ۱۰۷.۵۰ و حتی ۱۰۷.۸۰ نیز ادامه یابد. تا قبل از شکسته شدن بازه ی پشتیبانی ۱۰۵.۷۰-۱۰۵.۵۰ نموداری، با ادامه یابی تحکیمات ارزی دلار رو به رو خواهیم بود. کاهش بیشتر ریسک های ژئوپلیتیک ایالات متحده و بهبود یابی چالش تجاری این کشور با چین، به رشد آتی دلار - ین ادامه خواهد داد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.