• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۲.۰۸.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها تا بازه ی پشتیبانی ۹۸.۱۰-۹۸.۰۰ افت نموده اند. شکست آتی این بازه با افت مابعد دلار تا سطوح ۹۸.۰۰، ۹۷.۷۵ و حتی ۹۷.۱۵ نیز، همواه خواهد گردید. تنها در صورت تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۸.۳۵ نموداری،‌ با از سر گیری گرایش صعودی دلار رو به رو خواهیم شد.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها از سطح پشتیبانی ۱.۱۰۷۰ انعکاس یافتند. افزایش آتی یورو می تواند تا بازه ی ۱.۱۱۲۰-۱.۱۱۰۰ نیز ادامه یابد.  اما در صورت شکست مینیموم های موضعی می توان با دستیابی دوباره ی نرخ گذاری ها به سطح ۱.۱۰۰۰ برخورد نمود.  تا قبل از تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۰۶۰ با ادامه یابی گرایش نزولی رو به رو خواهیم شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی پشتیبانی ۱.۲۱۲۰-۱.۲۱۰۰ استقرار دارند. شکست این بازه تا قبل از تحکیم یابی پوند بر فراز سطح ۱.۲۲۲۰ امکان پذیر جلوه می نماید. تا قبل از بروز تحکیمات اصلاحی، افت کلی نرخ گذاری ها می تواند تا سطح ۱.۲۱۵۰ نیز، ادامه پیدا کند.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

افزایش تعرفه های مالیات وارداتی ایالات متحده، تا ٪۱۰ با افت دوباره ی نرخ دلار و افزایش سطح تقاضای دارایی های حفاظتی، همراه گردید. نرخ گذاری های دلار - ین تا مینیموم سالانه افت کردند. با توجه به اتمام فعلی قوه ی نزولی نرخ گذاری ها، فعلا از بازگشایی معاملات فروش دلار اجتناب می ورزیم.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.