• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۱۰.۰۶.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی پشتیبانی ۹۶.۴۰-۹۶.۳۵ استحکام یافته اند. اما به منظور بازگشایی معاملات خرید دلار می بایست تا شکست سطح مقاومت ۹۷.۳۰ صبر نمود. شکست آتی بازه ی پشتیبانی ۹۶.۴۰-۹۶.۳۵، افت آتی نرخ گذاری ها تا سطوح ۹۵.۹۰ و حتی ۹۵.۶۵ نموداری را، به همراه خواهد داشت.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا و اروپا، افت نرخ نوسانات این واحد ارزی را به همراه دارد.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تحکیمات آتی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۳۲۵ نموداری، رشد مابعد یورو را به دنبال خواهد داشت. سطح یاد شده در طی تاریخ ۲۶-۲۵ مارچ و همچنین ۱۷-۱۲ آپریل نیز، تست شده بود و از قوه ی بالایی نیز برخوردار است. همواره با احتمال ادامه یابی رشد نرخی آتی یورو تا سطوح ۱.۱۳۲۵-۱.۱۴۰۰ نموداری نیز، رو به رو می باشیم.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

هم اکنون با احتمال ادامه یابی تحکیمات نرخی این جفت ارزی تا سطح ۱.۲۶۷۵ نموداری، رو به رو می باشیم. اما درصورت شکست سطح پشتیبانی ۱.۲۶۷۵ نموداری می توان با ادامه یابی سقوط پوند تا سطح ۱.۲۵۶۰ نیز، مواجه شد. از نظر کلی در آینده می توان با ادامه یابی تحکیمات چندی پیش آغاز شده ی پوند، تا سطوح ۱.۲۸۰۰-۱.۲۷۹۰ نموداری، رو به رو شد.

منفی رقم خورد آمار امروز بریتانیا، افت اصلاحی و موقت پوند را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ نوسانات در حال افزایش یابی است، اما از نظر کلی با ابهام شرایط گرایشی بازار نیز، رو به رو می باشیم. تنها عامل جلوگیری از افت بیشتر نرخ گذاری های این جفت ارزی - تحکیمات نرخی دلار ایالات متحده به شمار می رود. تحکیمات آتی این جفت ارزی می تواند تا سطح ۱۰۹.۱۰ نموداری نیز،‌ ادامه یابد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.