• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۲۷.۰۵.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۹۸.۰۰-۹۶.۸۵ نموداری سیر می نمایند. و تعطیلات بانکی امروز ایالات متحده نیز، افت سطح فعالیت های معاملاتی و بروز ضربان های نرخی شدید را، امکان پذیر می سازد. از نظر کلی می توانیم با ادامه یابی افت اصلاحی شاخص دلار، برخورد نماییم.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز سطح مقاومت ۱.۱۲۰۰ نموداری استحکام یافته اند. تنها عامل از سر گیری افت نرخی این جفت ارزی - شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۱۸۰ نموداری به شمار می رود.

تقویم اقتصادی امروز اروپا تهی است و با توجه یه افت نوسانات نرخی دلار، تغییرات شدید روند نرخی این جفت ارزی در طول جلسات معاملاتی امروز اروپا  وآمریکا بعید به نظر می رسد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

افت دلار نرخ گذاری های پوند را به شکل موقت استحکام داده. با توجه به تعطیلات بانکی امروز ایالات متحده و بریتانیا - می بایست از اجرای فعالانه ی معاملات ارزی اجتناب ورزید. شکست آتی سطح ۱.۲۷۵۰ با ادامه یابی تحکیمات ارزی پوند تا سطوح ۱.۲۸۰۰-۱.۲۷۹۰ نیز، همراه خواهد گردید. افت ارزی پوند پایین تر از سطح ۱.۲۷۰۰، به رشد اصلاحی نرخ گذاری ها پایان خواهد داد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

افت ارزی دلار، نرخ گذاری های این جفت ارزی را تضعیف نمود. و ادامه یابی چالش تجاری ایالات متحده با چین، به افت فعلی دلار ادامه می بخشد.

تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۰۷.۷۰، گرایش نزولی این جفت ارزی ادامه خواهد یافت. در صورت شکسته شدن این پشتیبانی می توان با ادامه یابی افت دلار تا سطوح ۱۰۹.۱۰-۱۰۹.۰۰ نیز، برخورد نمود. ادامه یابی این سقوط می توان به تست آتی سطح ۱۰۸.۵۰ نیز بی انجامد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.