• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۱۷.۰۵.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحد هUSDX

همواره با تحکیمات ارزی دلار بر فراز بازه ی مقاومت ۹۷.۴۵-۹۷.۴۰ رو به رو هستیم. تحکیمات آتی دلار می تواند تا سطح ۹۸.۰۰ نیز ادامه یابد.

انتشار آمار امروز شاخص بهای مصرف کننده ی دانشکده ی میشیگان، افزایش نرخ نوسانات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها پایین بازه ی نرخی ۱.۱۱۸۰-۱.۱۱۷۰ گیر افتاده اند و در صورت ادامه یابی تحکیمات ارزی دلار می توان با ادامه یابی گرایش نزولی نرخ گذاری ها برخورد نمود. فقدان پیش زمینه ی امروز اروپا افت نرخ نوسانات این جفت ارزی را به دنبال خواهد داشت. این افت می تواند تا سطوح ۱.۱۱۵۰ و حتی ۱.۱۱۲۰ نموداری نیز ادامه یابد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

همواره با احتمال تحکیمات تصحیحاتی پوند بر فراز سطح ۱.۲۷۸۰ مواجه می باشیم. تحکیمات آتی می توانند تا سطوح ۱.۲۸۶۵ و حتی ۱.۲۹۰۰ نیز ادامه یابند. نشست آتی برکسیت، افزایش نرخ نوسانات این جفت ارزی را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱۱۰.۳۰-۱۰۹.۰۰ سیر می نمایند. قوه ی خریداران در حال کاهش یابی است و تنها عامل تشخیص شرایط نرخی این جفت ارزی در آینده - خروج نرخ گذاری ها از بازه ی یاد شده به شمار می رود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.