• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۶.۰۴.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

در آستانه ی نشر آمار امروز تولیدات ناخالص داخلی ایالات متحده با کاهش نرخ نوسانات ارزی دلار رو به رو خواهیم بود. منفی رقم خوردن این آمار، نرخ گذاری های دلار را تحت فشار قرار خواهد داد.

شکست سطح پشتیبانی ۹۷.۶۷، نرخ گذاری ها را به سمت پایین سوق خواهد داد.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

سطح پشتیبانی ۱.۱۱۲۰ از سقوط بیشتر نرخ یورو جلوگیری نمود. چرا که شکست این سطح در صورت وخیم شدن شرایط اقتصادی و یا ژئوپلیتیک اتحادیه ی اروپا، امکان پذیر خواهد بود. مسلما در صورت مثبت رقم خوردن آمار تولیدات ناخالص داخلی ایالات متحده نیز، با چنین ریزشی رو به رو خواهیم شد. افزایش نرخ این شاخص تا ٪۲.۲ تحکیمات ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت. چنین امری، شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۱۲۰ نمودار یورو - دلار را، امکان پذیر خواهد نمود. چنین افتی می توند تا سطح ۱.۱۱۰۰ نیز ادامه یابد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

زیر مقاومت ۱.۲۹۰۰ با افزایش دوباره ی سطح تقاضای پوند رو به رو هستیم. همین امر نیز، از افت بیشتر نرخ گذاری ها تا سطح پشتیبانی ۱.۲۹۲۰ جلوگیری خواهد نمود. بدین ترتیب افزایش آتی پوند می تواند تا سطح ۱.۲۶۹۰ هم ادامه یابد. شکست سطح پشتیبانی یاد شده افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۲۸۴۵ و حتی ۱.۲۷۹۰ را هم به دنبال خواهد داشت. این افت شدید می تواند در پی نشر آمار مثبت امروز ایالات متحده، انجام گیرد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژآپن

به زودی می توانیم با شکست سطح مقاومت ۱۱۱.۸۰ برخورد نماییم. به منظور بازگشایی معاملات خرید دلار تا سطح یاد شده می توان به بازگشایی پوزیشن های معاملاتی در پی شکست سطح مقاومت موضعی ۱۱۰.۸۰ پرداخت.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.