• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان ها نرخی به تاریخ ۰۱.۰۴.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

شکست اخیر سطح مقاومت ۹۶.۶۵ نموداری، افت سطح تقاضای دلار را به همراه داشت. تنها عامل تقویت یابی آتی فروشندگان این دارایی، شکست سطح پشتیبانی ۹۶.۵۰ به شمار می رود. چنین افتی، ‌تا سطح ۹۶.۲۰ ادامه خواهد یافت.

انتشارات آماری امروز اروپا و ایالات متحده، افزایش نرخ نوسانات ارزی دلار را به همراه خواهند داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها هنوز پایین تر از بازه ی مقاومت ۱.۱۲۵۰-۱.۱۲۴۰ نموداری استقرار دارند. شکست آتی پشتیبانی ۱.۱۲۱۵، افت نرخی یورو تا سطوح ۱.۱۱۸۰ و حتی ۱.۱۱۲۰ را نیز، به دنبال خواهد داشت. منفی رقم خوردن آمار امروز اتحادیه ی اروپا می تواند شکست سطح ۱.۱۱۲۰ و افت مابعد نرخ یورو تا سطوح ۱.۱۱۸۰ و ۱.۱۱۲۰ را به همراه داشته باشد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

بر فراز سطح پشتیبانی ۱.۱۲۹۰ با تحکیم یابی نرخ گذاری ها مواجه هستیم. مثبت رقم خوردن نتایج نشست پارلمان بریتانیا برای برکسیت، افزایش نرخی این جفت ارزی تا سطح مقاومت ۱.۳۰۵۰ را به دنبال خواهد داشت. تا قبل از تحکیم یابی نرخ پوند بر فراز سطح ۱.۳۱۰۰ - با ادامه یابی افت کلی نرخ گذاری ها رو به رو خواهیم بود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

با وجود شکست اخیر مقاومت ۱۱۱.۰۰ با کاهش یابی دوباره ی سطح تقاضای دلار مواجه می باشیم. اما شکست آتی سطوح ۱۱۱.۱۵-۱۱۱.۱۰، می تواند با ادامه یابی تحکیمات نرخی دلار - ین همراه گردد. تنها عامل از سر گیری افول نرخی دوباره ی دلار، شکست سطح پشتیبانی ۱۱۰.۸۰ به شمار می رود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.