• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۶.۰۳.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

فعلا با کاهش سطح تقاضای دلار بر فراز سطح ۹۶.۲۰ مواجه هستیم. نزدیک ترین پشتیبانی شامل سطح ۹۶.۰۰ است. شکست این سطح افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطح ۹۵.۶۵ را به دنبال خواهد داشت. فقدان پیش زمینه ی خبری امروز ایالات متحده نرخ نوسانات ارزی دلار را کاهش داده و تنها به موازات بازگشایی جلسات معاملاتی امروز آمریکا، با افزایش نرخ نوسانات این واحد ارزی برخورد خواهیم نمود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها فعلا در چهارچوب کانال افقی ۱.۱۳۲۵-۱.۱۲۹۰ سیر می نمایند. شکست سطح مقاومت ۱.۱۳۲۵ با رشد مابعد یورو تا سطوح ۱.۱۳۸۰ و حتی ۱.۱۴۴۰ نیز همراه خواهد گردید. اما شکست پشتیبانی ۱.۱۲۹۰ می تواند با افول مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۱۱۸۰ و حتی ۱.۱۱۲۰ همراه گردد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

فقدان پیش زمینه ی خبری دیروز اروپا و آمریکا فشردگی نرخ نوسانات ارزی پوند - دلار در حوالی سطح ۱.۳۲۰۰ را، به همراه داشت. تحکیمات آتی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۳۲۴۰ با رشد ما بعد پوند - دلار تا سطح ۱.۳۳۱۵ نیز همراه خواهد گردید. اما شکست پشتیبانی ۱.۳۱۷۰ می تواند با سقوط مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۳۰۵۰ و ۱.۲۹۷۰ هم همراه گردد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

همواره با تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۱۰.۳۰ مواجه هستیم. اما شکست آتی این پشتیبانی و سطح هدفی ۱۰۹.۷۵ می تواند سقوط مابعد دلار - ین تا سطح ۱۰۸.۳۵ را نیز، به دنبال داشته باشد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.