• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۱۸.۰۳.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

همواره با تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی پشتیبانی ۹۵.۸۰-۹۵.۶۵ نموداری، رو به رو می باشیم. تحکیم یابی ارزی یورو و یا پوند، افت آتی دلار و شکست این بازه ی نموداری را، به دنبال خواهد داشت. تنها عامل از سر گیری دوباره ی رشد ارزی دلار، تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۶.۲۰ نموداری، به شمار می رود.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا، افت نرخ نوسانات ارزی دلار را، به همراه خواهد داشت. احتمال شکست بازه ی پشتیبانی ۹۵.۸۰-۹۵.۶۵ نموداری، کماکان بعید به نظر می رسد.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

سطح تقاضای یورو کاهش یافته. تنها در صورت شکست سطوح مقاومت ۱.۱۴۱۵-۱.۱۴۰۰ نموداری، می توان با از سر گیری رشد نرخی یورو مواجه شد. تنها عامل افت آتی نرخ گذاری ها شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۳۰۰ به شمار می رود. چرا که نرخ گذاری ها هنوز در چهارچوب کانال گرایش نزولی سیر می نمایند.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ نوسانات ارزی دچار فشردگی شده اند. چرا که ابهام شرایط فعلی برکسیت، چگونگی تحرکات آتی پوند - دلار را، نامشخص نموده.

تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی نرخی ۱.۳۳۲۰-۱.۳۳۱۵، بر احتمال ادامه یابی رشد نرخی این جفت ارزی تا سطح ۱.۳۴۵۰ می افزاید. شکست آتی سطح ۱.۳۲۰۰ می تواند با تضعیف شدید خریداران همراه گردد. همواره با احتمال از سر گیری گرایش نزولی رو به رو می باشیم.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تضعیف ارزی دلار، افت نرخ گذاری های این جفت ارزی تا سطوح ۱۱۲.۶۰-۱۱۲.۳۰ را نیز، به دنبال خواهد داشت. شکست آتی سطح پشتیبانی ۱۱۰.۸۰، از سر گیری افت نرخی این جفت ارزی را، به همراه خواهد داشت.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.