• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۶.۰۳.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

مقاومت ۹۶.۷۵ شکسته شده. اما کاهش فعلی سطح تقاضای دلار از احتمال ادامه یابی این افزایش می کاهد. در صورت شکست سطح پشتیبانی ۹۶.۷۰ نموداری، می توان با از سر گیری فروش این دارایی برخورد نمود. افزایش نرخی این واحد ارزی تا مقاومت ۹۷.۰۵، تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح پشتیبانی ۹۶.۷۰ - امکان پذیر جلوه خواهد نمود.

به دلیل فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا، می توان با کاهش یابی نرخ نوسانات ارزی دلار مواجه شد.

جفت ارزی یورو احادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

افزایش نرخی یورو تا مقاومت ۱.۱۲۹۰ نموداری، می تواند با افت موقت نرخ گذاری ها تا پشتیبانی ۱.۱۲۵۰ نموداری نیز، همراه گردد. تنها عامل توقت افول نرخی این جفت ارزی - تحکیم یابی یورو بر فراز سطح ۱.۱۳۱۰ نموداری به شمار می رود. فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا و اروپا، افت نرخ نوسانات این جفت ارزی را به دنبال خواهد داشت. 

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

دستیابی اخیر نرخ گذاری ها به مقاومت ۱.۳۰۹۰ نموداری، بر احتمال از سر گیری افت موقت نرخ پوند، تا پشتیبانی سطوح ۱.۳۰۱۰-۱.۳۰۰۰ می افزاید. چرا که تا قبل از شکسته شدن مقاومت ۱.۳۲۰۰، می توان با ادامه یابی افت کلی نرخ گذاری ها رو به رو بود. همراه با تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۳۱۸۰ نموداری می توان با از سر گیری تحکیمات نرخی این جفت ارزی برخورد نمود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

با وجود تحکیمات نرخی دلار، سطح تقاضای این جفت ارزی کاهش یافته و فشردگی فعلی نرخ نوسانات  می تواند با شکست آتی مقاومت ۱۱۲.۰۰ و رشد مابعد نرخ گذاری ها تا سطح ۱۱۲.۶۰ نیز، همراه گردد. تنها عامل توقف یابی رشد نرخی این جفت ارزی، شکست پشتیبانی ۱۱۱.۶۰ نموداری به شمار می رود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.