• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۱۸.۰۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ نوسانات ارزی فشرده شده و نرخ گذاری ها در حال تست استقامتی بازه ی مقاومت ۹۵.۸۵-۹۵.۸۰ نموداری هستند. شکست این بازه ی نرخی می تواند به افزایش آتی نرخ گذاری ها تا سطح ۹۶.۰۰ و حتی ۹۶.۱۵ نموداری نیز، بی انجامد. بازگشت نرخ گذاری ها پایین تر از سطح ۹۵.۶۰ نموداری، می تواند افت آتی نرخ گذاری ها را، به دنبال داشته باشد. اما ادامه یابی افت میان مدت تنها در صورت شکست سطح ۹۵.۵۰ نموداری امکان پذیر خواهد بود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ نوسانات ارزی فشرده شده و همواره با افت قوه ی تجاری فروشندگان مواجه می باشیم. اما تا قبل از شکست بازه ی پشتیبانی ۱.۱۴۲۵-۱.۱۴۲۰ نموداری، می توان با از سر گیی تحکیمات ارزی یورو نیز، برخورد نمود. شکست آتی سطح پشتیبانی ۱.۱۳۷۵ نموداری با افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۱۳۴۵ و حتی ۱.۱۳۰۰ نموداری، همراه خواهد گردید. تا قبل از خروج نرخ گذاری ها از بازه ی نرخی ۱.۱۴۲۵-۱.۱۳۷۵ نموداری، می بایست از بازگشایی معاملات ارزی پرهیز نمود. چرا که فعلا با نامشخص بودن گرایش نرخی مواجه هستیم.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها در حال تست استقامتی سطح هیجانی ۱.۳۰۰۰ نموداری می باشند. به موازات این سطح با عبور خط ترند کاهشی می باشیم. مسلما با احتمال افت مابعد نرخ گذاری ها در پی برخورد با این سطح نیز، مواجه می باشیم. شکست آتی سطح پشتیبانی ۱.۲۹۲۵ نموداری می تواند با ادامه یابی افت نرخی پوند - دلار، تا سطوح ۱.۲۸۹۰-۱.۲۸۸۰ نموداری نیز، همراه گردد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها تا مقاومت ۱۰۹.۴۰ نموداری ارتقا یافته اند. شکست این سطح می تواند با ادامه یابی تحکیمات ارزی نرخ گذاری ها تا سطوح ۱۱۰.۳۰-۱۱۰.۱۰ نموداری نیز، همراه گردد. تنها عامل توقف یابی نرخ گذاری ها - شکست پشتیبانی ۱۰۸.۶۵ نموداری به شمار می رود. افت نرخی این جفت ارزی، پایین تر از بازه ی نرخی ۱۰۹.۰۰-۱۰۹.۱۰ نموداری، مبنی بر تضعیف یابی خریداران می باشد.

اتمام یابی شرایط مبهم برکسیت و چالش تجاری ایالات متحده با چین، می تواند ادامه یابی رشد نرخ گذاری های دلار را، به دنبال داشته باشد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.