• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۲۰.۱۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

در آستانه ی نشر پروتکل نشست سران سیستم ذخایر فدرال هستیم. عدم اطمینان اعضای سیستم ذخایر فدرال به کاهش آتی نرخ بهره ی بانکی ایالات متحده - تحکیمات ارزی دلار ایالات متحده را به دنبال خواهد داشت. در این بین می بایست به چگونگی روند آتی روابط تجاری ایالات متحده با چین هم توجه نمود.

 

جفت ارزی  EUR/USD

نموار ساعتی این جفت ارزی نمایانگر افت سطح تقاضای یورو در حوالی مقاومت ۱.۱۰۷۰-۱.۱۰۶۵ می باشد. شکست این بازه می تواند به ادامه یابی گرایش صعودی یورو تا سطوح ۱.۱۰۰۰-۱.۰۹۹۰ نیز، بی انجامد. همراه با تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۰۸۵ می توان با ادامه یابی رشد میان مدت یورو مواجه شد. چنین افزایشی می تواند حتی تا بازه ی ۱.۱۱۲۰-۱.۱۱۱۵ نیز ادامه یابد.

 

جفت ارزی  GBP/USD

سطح تقاضای این جفت ارزی در حوالی مقاومت ۱.۳۰۰۰-۱.۲۹۷۰ افت نموده. تا قبل از شکست این بازه ی نرخی می توان با ادامه یابی گرایش نزولی پوند رو به رو بود. تا انتخابات پارلمان بریتانیا چیزی نمانده است و نتایج این انتخابات تغییرات نرخی آتی پوند را مشخص تر خواهند نمود.

 

جفت ارزی USD/JPY

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی ۱۰۸.۳۰-۱۰۸.۲۰ استحکام یافته اند. افت بیشتر این جفت ارزی به تقویت دارایی های حفاظتی ربط داشته و تا قبل از شکست عهد نامه ی تجاری آمریکا با چین امکان پذیر نخواهد بود. عهد این توافقنامه می تواند قوه ی قبلی دلار را بازگردانده و رشد بیشتر نرخ گذاری ها را به دنبال داشته باشد. این امر در صورت شکست ماکسیموم ۱۰۹.۱۰ امکان پذیر به نظر خواهد رسید.

 


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.