• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
فاکتور های تجاری روز 30.07.2020

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

سیستم ذخایر فدرال نرخ بهره را تغییر نداد. می گوید رشد اقتصادی پایین تر از سطح انتظار است

بانک مرکزی فدرال رزرو در تصمیم اعلام شده در روز چهارشنبه نرخ بهره را ثابت نگه داشت. تعهد خود برای خرید ثابت اوراق قرضه و مجموعه ای از برنامه های وام دهی و ایجاد نقدینگی را نیز تایید نمود. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو گفت: "ما متعهد هستیم كه از ابزار كامل خود برای پشتیبانی از اقتصاد خود در این محیط چالش برانگیز استفاده كنیم." تقاضای ضعیف و افت قیمت نفت به شاخص بهای مصرف کننده فشار آورده و همین مساله نیاز به تزریق اسکناس را افزایش می دهد.

تصمیم گیری های مهم خزانه داری آمریکا به تعویق می افتد

قرار است فدرال رزرو آخرین تصمیم خود را در مورد سیاست پولی ایالات متحده بعد از ظهر چهارشنبه تحویل دهد. انتظار می رود رئیس فدرال رزرو جروم پاول امروز در مورد بازده خزانه داری اطلاعاتی دهد. از نظر کلی بازده اوراق بهادار در حال کاهش یابی است و خزانه قصد کاهش خرید اوراق را در سر ندارد.

عربستان سعودی ممکن است قیمت نفت خام سپتامبر را برای آسیا کاهش دهد

صادرکننده برتر نفت عربستان سعودی آرامکو ممکن است در ماه سپتامبر قیمت رسمی فروش خود را برای نفت خام در آسیا کاهش دهد. بررسی رویترز نشان می دهد که نفت خام از نظر کلی به کمک این خبر افت خود را بیشتر نموده. اگر تصمیم اخیر اپک را در نظر بگیریم، افزایش کلی حجم ذخایر نفتی این کاهش را به وجود آورد. ولی ایالات متحده که از کاهش شدید قیمت نفت راضی نبود و حجم ذخایر را پایین می آورد. در حالی که سعودی آرامکو به هر حال کار خودش را می کند

رئیس بانک مرکزی گفت: بهبود اقتصادی فرانسه بهتر از حد انتظار است

استاندار بانک مرکزی گفت: رکود اقتصادی فرانسه نسبت به دیگر مناطق یورو پایین تر رقم خورد. شاخص اطمینان مصرف کننده و بخش خصوصی اخیرا افزایش غیر منتظره ای را تجربه کرده. فقط %10 از تولیدات ناخالص داخلی در سال جاری افت کرد. و کند شدن اقتصاد این کشور نسبتا بهتر از بقیه می باشد. در ضمن اختصاص بودجه محرک مالی هم، یکی از دیگر دلایل بهبود اقتصادی منطقه می باشد. بدین سبب خانوارها و بازار کار هم می تواند نگران وخیم شدن شرایط و یا موج دوم شیوع ویروس نباشند.

سطح بیکاری آلمان در ماه ژوئیه به طور غیر منتظره ای کاهش می یابد

تعداد افراد بی کار در آلمان در ماه ژوئیه به طور غیر منتظره کاهش یافته است. داده ها نشان می دهند که روز پنجشنبه، بازار کار بزرگترین اقتصاد اروپایی می تواند بدون صدمه شدید از بحران کرونا خارج شود. دفتر کار اعلام کرد که تعداد افراد بیکار تا 18 هزار نفر کاهش یافته و به 2.923 میلیون نفر رسیده است. این آمار خیلی بهتر از داده های تخمین یافته رقم خوردند.

 

از دست ندهید ...

 

- شاخص بهای مصرف کننده آلمان

- نشر آمار تولیدات ناخالص داخلی ایالات متحده

- تعداد درخواست نامه های مدعیان بی کاری


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.