• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
Market Watch 26.06.2020 شیوع ویروس در ایالات متحده در حال افزایش است

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

عناوین مهم امروز، عبارتند از:
-
 رشد تقریبی بورس اوراق بهادار ایالات متحده، به علاوه
-  افزایش تقاضای دلار، به موازات کاهش قیمت یورو، و همچنین -
-  سخنرانی رئیس بانک مرکزی اروپا، کریستین لاگارد

 

قیمت دلار ایالات متحده، همراه با ریزش اخیر قیمت سهام، افزایش پیدا کرد ولی، سهام در حال حاضر به روند کلی برگشته، که البته احتمال سست شدن دوباره دلار، همزمان با رسیدن  شاخص دلار به راس بازار رو، در آینده نزدیک - افزایش می ده.

افزایش سطح تقاضای دلار، نسبت به ارز های رزرو دیگه، فعلا ادامه داره ولی باز هم به یاد داشته باشین، که شاخص دلار، داره به راس بازار نزدیک می شه و این مساله می تونه با افت موقت دلار، نسبت به دیگر ارزها منجر شه.
در حال حاضر، مسائل زیادی وجود داره، که روی قیمت یورو فشار میاره. مسائلی مثل، افزایش شدید رسیک اوراق قرضه ایتالیا، مقاومت سیاست گذاری آلمان، به منظور جلوگیری از تزریق بودجه به اقتصاد اتحادیه و همچنین ابهام شرایط برکسیت. احتمال سست بودن یورو و افت قیمت جفت ارزی یورو-دلار، تا مرز پشتیبانی 1.1220 و سطح هیجانی 1.1200 هنوز وجود داره. ولی با در نظر گیری افزایش دوباره سهام ایالات متحده، به احتمال زیاد قیمت یورو-دلار، بعد از برخورد با نهاد بازار، دوباره افزایش پیدا می کنه.
جلسات معاملاتی امروز اروپا سخنرانی رئیس بانک مرکزی منطقه رو، به دنبال داشت. از نظر کلی، تا حدودی با افزایش یورو رو به رو شدیم، که البته دوباره توقف پیدا کرده. و مخصوصا با توجه به فقدان پیش زمینه خبری امروز اروپا، می شه با ادامه یابی تضعیف موقت یورو، رو به رو بود.
جفت ارزی یورو و دلار نیوزیلند در کانالی نزولی قرار داره. چرا که افت اخیر سهام ایالات متحده، افزایش دلار این کشور و کاهش قیمت یورو رو به دنبال داشت. افت بیشتر قیمت این جفت ارزی، پایین تر از مینیموم موضعی 1.74، می تونه به سقوط بیشتر قیمت یورو، نسبت به دلار نیوزیلند منجر شه. این افت می تونه تا مرز 1.7380 و حتی 1.7360 هم، ادامه پیدا کنه.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.