• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی بنیادی بازار به تاریخ ۰۴.۰۹.۲۰۱۷

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

ساعت ۰۸:۳۰ واحد ارزی پوند استرلینگ بریتانیا- شاخص کسب وکار حوزه ی ساخت و ساز (آگوست)
ساعت ۰۹:۰۰ واحد ارزی یورو اتحادیه اروپا- شاخص بهای  تولید کنندگان سالانه (جولای)
ساعت ۰۹:۰۰ واحد ارزی یورو اتحادیه اروپا- شاخص بهای  تولید کنندگان ماهانه (جولای)

ساعت ۰۸:۳۰ واحد ارزی پوند استرلینگ بریتانیا- شاخص کسب وکار حوزه ی ساخت و ساز (آگوست)
 شاخص کسب وکار حوزه ی ساخت و ساز، دریافت شده از دانشکده ی سلطنتی بازرگانی (CIPS).
ارزیابی این دانشکده؛ در رابطه با چگونگی تغییرات میزان شاخص کسب وکار حوزه ی ساخت و ساز بوده و در صورت بیشتربودن سطح این شاخص از ۵۰، با افزون گردیدن میزان فعالیت های تولیداتی در حوزه ی ساخت و ساز مواجه خواهیم شد. اما در صورتی که سطح شاخص مربوطه، پایین تر از ۵۰ گردد، با کاهش سطح فعالیت های تولیداتی در حوزه ی مربوطه، رو به رو هستیم.

ساعت ۰۹:۰۰ واحد ارزی یورو اتحادیه اروپا- شاخص بهای  تولید کنندگان سالانه (جولای)
شاخص بهای تولید کنندگان (PPI)، به عنوان یکی از شاخص های تورم سنج به حساب می آید، که میانگین سطح تغییرات نرخ فروش کالا و خدمات داخلی را، ارزیابی می نماید. در واقع شاخص مربوطه، به ارزیابی چگونگی تغیرات بهای خدمات و کالا از نظر فروشندگان، می پردازد. شاخص (PPI)، همواره به سنجش چگونگی تغییرات در سه حوزه ی جدای تولیداتی پرداخته، که شامل صنایع، بازیافت کالا و مواد اولیه می باشد. با توجه به این که (PPI)، به عنوان شاخص نهایی تورم بهای مصرف کننده شمرده می شود، افزایش سطح درآمد فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات، می بایست هم سطح با کیفیت خدمات و عرضه ی کالا، افزایش یافته و حجم هزینه های کاسبان را نیز، افزایش دهد.
یادآورم که دریافت داده هایی با سطح افزون تر از سطح داده های پیش بینی شده، همواره مثبت و همچون سیگنالی مبنی بر گرایش افزایشی آتی یورو، به حساب می آیند. هرچند که در صورت دریافت داده های کاهشی، با تأثیری منفی و فروش آتی واحد ارزی یاد شده، مواجه خواهیم شد. 


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.