• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی

GOLD

18.64

0%

высокая: 18.77

низкая: 18.405

خرید فروش

Trader`s mood

Seller Buyer

طلا سالیان درازی است، که از طرف داری تام بشریت برخوردار می باشد. این فلز نشانه ای از رفاه، قدرت و ثروت به شمار می آید. همین فلز نیز، دلیل اصلی جنگ و خونریزی، دزدی و مناقشه به حساب می آید. این دارایی مدت زیادی به عنوان ارز اصلی و پشتوانه ی مالی اسکناس در جهان، شناخته می شد. چرا که با وجود حذف شدن استاندارد طلایی، از محبوبیت این فلز جادویی کسر نشد است.

 

از اواسط قرن 19، تا سال 1944 میلادی، با استاندارد طلایی پشتوانه ی پول رو به رو بودیم. از سال 1944 تا 1970 استاندارد طلایی تنها به شکل سیمبولیک در نظر گرفته می شد و دلار ایالات متحده به عنوان شاخص سنجشی دیگر واحد های ارزی جهان شناخته شد. در این بین دلار، از سوی طلا پشتیبانی می گردید. اما در حال حاضر اکثر واحد های ارزی از طریق ضمانت نامه ی بانک های مرکزی جهان پشتیبانی می گردند.

 

مهمترین، محبوب ترین و پر ارزش ترین فلزات ارزشمند جهان شامل: طلا (GOLD)، نقره (SILVER)، پالادیوم (PALLADIUM) و پلاتینیوم(PLATINUM) می باشند. علاوه بر این این فلزلت به دلیل ارزشمند بودن آلیاژ و ساختار شیمیایی، به عنوان فلزلت "شایسته" نام گرفته اند. چرا که این فلز از استحکام بالا و نمایی قرمز رنگ برخوردار می باشد.

 

عواملی که بر نرخ طلا تاثیر افزونی می گذارند، عبارت هستند از:

 

  • شرایط اقتصاد و سیاستی جهانی
  • تحرکات نرخی دلار ایالات متحده
  • قیمت نفت خام
  • میزان ذخایر طبیعی نفت خام در کشور های استخراج گر نفت و همچنین فلزات گران بها (به طور مثال، استرالیا و کانادا) 4
  • سطح تقاضا و تمایل خرید جواهرآلات در چین و هندوستان

به منظور سرمایه گذاری با استفاده از طلا، می توان از طریق متفاوت به کسب درآمد پرداخت:

 

خرید شمش و یا سکه های طلایی، بازگشایی حساب طلایی در بانک، خرید اوراق بهادار شرکت های استخراج کننده ی طلا و یا اوراق بهادار طلایی، بازگشایی حساب معاملاتی فلزات گران بها در شرکت بروکری.

 

به منظور آغاز کسب درآمد با استفاده از سرمایه ی طلایی، می توانید به بازگشایی حساب تجاری حقیقی، در شرکت بروکری بپردازید. چرا که تجارت آنلاین با استفاده از فلزات گران بها، برای هر یک از ما امکان پذیر بوده و از هیچ گونه سختی برخوردار نیست. با استفاده از حساب حقیقی می توانید به بازگشایی معاملات با استفاده از فلزات گران بها بپردازید. فلزات گران بها، از نرخ نقدینگی بسیار بالایی برخوردار می باشند و تجارت از طریق بروکر آنلاین به شمار اجازه می نماید تا بدون بروز مشکلات حمل و نقل و یا نگه داری دارایی، از تجارت خود کسب درآمد نمایید.

Swap Short Swap Long Factor Short Factor Long
1.7 -13.7 0 0
Name Current price Last Change
EUR/USD 1.1092623 0.07%
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.