شارژ حساب ها با بیت کوین به طور مستقیم
01 نوا 2017

شارژ حساب ها با بیت کوین به طور مستقیم

مشتریان گرامی!

با کمال خوشحالی به اطلاع می رسانیم که تعداد راه های شارژ حساب گسترش می یابد. از تاریخ 30 اکتبر 2017 امکان نوین شارژ به طور مستقیم حساب های معاملاتی که به عنوان ارز پایه Bitcoin انتخاب شده، از طریق سرویس Blockchain.info ارائه می گردد. با استفاده از این امکان شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به تبدیل ارزی، این ارز دیجیتال را به حساب معاملاتی (با ارز پایه BTC) واریز نمایید. قابل یادآوری است که امکان انتخاب BTC به عنوان ارز پایه فقط در حساب MT4 NDD No Commission ارائه شده است.

همچنین با استفاده از این امکان شما میتوانید پول را به حساب های معاملاتی بر پایۀ ارزهای دیگر (غیر از بیت کوین) پس از تبدیل ارز مبلغ انتقالی بر حسب نرخ داخلی شرکت، واریز کنید.

این سرویس در تمام کشورهای  که امکان انتقال مبلغ از حساب Bitcoin از طریق هر کدام از سرویس های پرداختی وجود دارد، در دسترس می باشد.

برای شارژ حساب معاملاتی لازم است در کابینۀ شخصی خود آدرس یک بار مصرف را شکل دهید و مبلغ مورد نظر را به آن منتقل نمایید. واریزی مبلغ به حساب معاملاتی در طی ساعات کار واحد مالی شرکت انجام می شود.
 

با احترام فیبو گروپ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.