• Facebook
 • YouTube
 • Telegram
 • کابینۀ شخصی
پرسش و پاسخهای متداول

برای مشتریان

 • چرا تحلیلگران، به ارزیابی تحرکات نرخی می پردازند؟

  ارزیابی – به عنوان مهم ترین و موثر ترین عناصر کار بازرگانان، در بازار فارکس، به شمار می آید. پردازش ارزیابی های بنیادی و تکنیکال، به مهارت و دانش اختصاصی نیاز داشته، چرا که اجرای معاملات ارزی بدون استفاده از این دو گونه تحلیلات، امکان ناپذیر می باشد. تحلیلات نرخی، همانند حواس پنج گانه اند. معامله بدون ارزیابی، همانند زندگی بدون احساس بویایی، چشایی، بینایی و ... جلوه می نماید.

  تنها طبق نتایج تحلیلات با کیفیت و عمیق، می توان به اجرای معاملاتی مطمئن، دست برد. چرا که بازرگانان پر تجربه، بر اساس همین ارزیابی ها، تصمیمات تجاری خود را، اجرا می نمایند.

  به منظور پردازش ارزیابی های نرخی در بازار ارزی، می بایست با در نظر گیری و بررسی کامل ابزار مالی و پیش زمینه ی اخبار اقتصادی و همچنین سیاسی، فعالیت نمود. چگونگی تغییرات شرایط در حوزه ی فناوری اطلاعات نیز، می تواند با ابراز تاثیراتی عمیق بر روند نرخی همراه گردد و بر نوسانات ارزی ابراز مالی نیز، بی افزاید.

  تعداد زیادی از بازرگانان، به منظور استفاده ی بهینه از وقت شان، تنها به مرور تحلیلات روزانه ی منابع معتبر، می پردازند. شرکت FIBO Group نیز، به صورت مداوم و روزانه، مقاله های خبری متعددی در رابطه با شرایط جاری و آتی بازار ارز و کالا را، به عرضه ی همگان می رساند.

  آرشیو نرخ گذاری ها

  سیاست و فلسفه ی اصلی تجارت در بازار ارز، شامل خرید و فروش دارایی، به منظور کسب درآمد بیشتر، می باشد. چرا که درآمد بازرگانان، بستگی مستقیم به چگونگی اختلاف قیمت خرید/فروش دارایی مربوطه داشته و به همین دلیل نیز، به منظور مشخص نمودن معاملات موثر تر، می بایست از آرشیو نرخ گذاری ها، استفاده نمود.

  آرشیو نرخ گذاری ها، شامل نرخ جاری و نرخ پیش بوده، که چگونگی روند ارزی دارایی (و یا جفت ارزی) مورد نظر را، تعیین می نماید. بدین سبب نیز، بازرگانان به بررسی چگونگی تغییرات نرخی و گرایشی ارز ها و دارایی های گوناگون می پردازند. چرا که تنها بدین صورت، می توان نظام موجود در تحرکات پیچیده ی نرخ گذاری ها را، تعیین نمود. به منظور بررسی نوسانات نرخی دارایی ها و جفت های ارزی، می بایست از نمودار های نرخی زنده، که در پلتفورم تجاری ما مندرج می باشند، استفاده نمود.

  آرشیو نرخی شرکت FIBO Group، به بازرگانان یاری می دهد تا با پردازش ارزیابی های معقول، دقیق و قابل استفاده، به بررسی چگونگی روند آتی نرخ نوسانات ارز ها و دارایی های گوناگون، بپردازند. چرا که تاریخ خاصیت تکرار یابی دارد. سنجش روند موجود در آرشیو نرخی را، فراموش ننمایید. چرا که بازرگانان تنها با مقایسه نمودن نرخ پیش و نرخ جاری ارز ها و دارای، می توانند ظرفیت اجرایی دقیق و موثرتری را، به معاملات خود اهدا نمایند. بدین شکل، حتی می توان از بروز خطا های اخیرا شکل گرفته، در متن راهبردی معاملات آتی نیز، در امان بود. همواره به یاد داشته باشید، که تاثیر مفید ارزیابی های دقیق نرخی و نموداری، ارزشمند تر از حدس و گمان و یا قرعه آنی، به شمار می آیند.

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.