• Facebook
 • YouTube
 • Telegram
 • کابینۀ شخصی
پرسش و پاسخهای متداول

برای مشتریان

 • انتخاب پلتفورم تجاری برای معامله

  چگونگی انتخاب پلتفورم تجاری مناسب برای اجرای معاملات، در سطح بازار ارز، بسیار مهم به شمار می آید. چرا که بازرگانان می توانند با انتخابی صحیح، به پروسه ی پردازشی و تحلیلی معاملات خود سرعت بخشیده و آن ها را، به صورت دقیق تری به انجام برسانند. تنها بدین طریق، می توان از معاملاتی سومند، بهره مند شد.

  پر طرفدار ترین گزینه ی معاملاتی

  انتخاب نمودن پلتفورم تجاری مناسب، کار چندان سختی به شمار نمی آید و یکی از پر طرفدار ترین گزینه های انتخاباتی، شامل پلتفورم معاملاتی MetaTrader4 می باشد. کاربران و مشتریان شرکت FIBO Group نیز، استثنا نمی باشند و بیش از %87 این کاربران از پلتفورم مذکور، استفاده می نمایند.

  دلیل اصلی پر طرفدار بودن پلتفورم معاملاتی MetaTrader و استفاده ی اکثریت کاربران از این پلتفورم معاملاتی چیست؟ ساده و مطمئن بودن اجرای معاملات در ترمینال این پلتفورم معاملاتی، دلیل اصلی این امر به حساب می آید و موجود بودن ابزار ها و شاخص های سنجشی افزون، در ترمینال این پلتفورم نیز، علت دیگری، از پر طرفدار بودن این سیستم تجاری به شمار می آید. چرا که این پلتفورم معاملاتی از اینترفیس بسیار ساده و قابل استفاده ای برخوردار بوده، که امکان اجرای معاملات سریع تر و شفاف را برای همگان، میسر می سازد. با استفاده از این سیستم تجاری می توانید از طریق قرارداد نامه های گوناگون و موجودی که بروکر به شما ارائه می نماید، به معامله بپردازید. قرارداد هایی همانند: حساب دمو (تمرینی)، که به منظور آزمایش سیستم تجاری و آشنایی با پلتفورم ترتیب دیده شده، و یا حساب حقیقی، با تضمین جبران خسارت و یا بدون بیمه. بدین سبک نیز، تازه کاران می توانند با بازگشایی حساب دمو، آشنایی بیشتری با سیستم تجاری پیدا نمایند و به اجرای معاملات تمرینی، همانند معاملات حقیقی بپردازند. چرا که امکان بازگشایی پوزیشن های معاملاتی بی اندازه در سیستم دمو، همانند سیستم تجارت حقیقی، امکان پذیر می باشد.

  فواید پلتفورم تجاری MT 4

  دیگر مزایای پلتفورم تجاری MT 4، به غیر از استفاده ی آسان و قابل درک اینترفیس، شامل چیست؟

  در ترمینال تجاری MT4 می توانید از توان بررسی زنده ی نرخ گذاری های جاری ابزار های مالی گوناگون، بهره مند گردید. علاوه بر این، در ترمینال مذکور، تعداد انبوهی از ابزار سنجشی، برای پردازش ارزیابی های تکنیکی و بنیادی و همچنین نمودار های مقیاس متفاوت و شاخص های گوناگون اقتصادی و فنی، موجود بوده، که هم برای معاملات طولانی و میان مدت و همینطور اسکالپینگ نیز، مورد استفاده قرار می گیرند.

  یکی دیگر از مزایای پلتفورم تجاری MT4، شامل امکان پذیر بودن اجرای معاملات One Click Trading بوده، که به منظور اجرای معامله ی سریع، با یک کلیک و با بررسی آنی نمودار زنده انجام می گیرد. بدین معنی، که با اشاره ی کوچک موس می توان به بازگشایی سریع و بی وقفه ی معاملات مورد، نظر پرداخت.

  علاوه بر این، به منظور اجرای معاملات دقیق در پلتفورم MT4، می توان نه تنها از تجربیات و دانش شخصی، بلکه از گزینه های متفاوت ربات های تجاری نیز، استفاده نمود. در این بین می توان از مشاور های تکنیکی و سیگنال های به موقع خرید/فروش تحلیلگران و دیگر بازرگانان نیز، بهره برد.

  کاربران با تجربه نیز می توانند، با استفاده از این پلتفورم تجاری، به پردازش سامانه، شاخص ها و همچنین ربات های تجاری شخصی بپردازند. چرا که در این پلتفورم زبان برنامه نویسی MQL4، نصب گردیده است.

  علاوه بر این، پلتفورم معاملاتی مذکور دارای تعداد انبوهی از ابزار های تجاری، همانند اخبار مالی و اقتصادی زنده و آرشیو شده بوده، که به بازرگانان یاری می رسانند، تا تصمیمات تجاری بهره مند خود را، به درآمدی مداوم تبدیل نمایند. همچنین پلتفورم معاملاتی MetaTrader 4، دارای پست الکترونیکی نصب شده در ترمینال بوده، که به منظور تبادل اطلاعات مهم با بازرگانان، ترتیب داده شده است.

  همه گیره شدن معاملات با استفاده از MT4

  اطلاعات ذکر شده در واقع مربوط به تجارت با استفاده از سیستم عامل Windows، می باشد. چرا که این شرکت نمونه ی Mac OS این برنامه را، راه اندازی ننموده است. اما با استفاده از برنامه ی Wine می توان از نمونه ی آنلاین ترمینال تجاری این پلتفورم معاملاتی، در سیستم های Mac OS نیز، استفاده نمود. چرا که این برنامه روی هر سیستم عامل و یا جستجوگری نصب می شود. برنامه ی Wine، در واقع به افرادی که به دلایل خاص حاضر به نصب MetaTrader 4، بر سیستم عامل شخصی ندارند، کمک نموده تا بتوانند با استفاده از نمونه ی آنلاین پلتفورم مذکور، به اجرای معاملات بپردازند. نمونه های این پلتفورم برای نسب نمودن در سیستم های Android، iOS، iPhone و iPad نیز، موجود می باشد.

  شکی نیست که پلتفورم MetaTrader 4، به عنوان بهترین ترمینال تجاری با بهره مند ترین معاملات Forex ، شناخته شود.

  به منظور اطمینان یابی، هر چه زود تر پلتفرم تجاری را نصب کرده و از مزایایش، بهره مند شوید.

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.