• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پدرام رئوفی

Аналитик FIBO Group

FIBO Analyst - پدرام رئوفی

پدرام رئوفی یک تریدر با تجربه و تحلیلگر بازار ارز است. وی بیش از 4 سال تجربه در تجارت و تجزیه و تحلیل بازار با استفاده از طیف گسترده ای از شاخص های فنی را دارد. به استراتژی های معاملات روند و سطح پایبند است. در کار خود، از عناصر تحلیل بنیادی و گرافیکی استفاده کرده و تخصص در تجزیه و تحلیل فنی بازار نیز دارد.
دانش عمیقی در زمینه بازارهای کالاها و بازار ارز رمزپایه دارد. تجزیه و تحلیل روزانه این مشاور در وب سایت FIBO Group در بخش "تجزیه و تحلیل بازار" و "پیش بینی جفت های ارزی" منتشر می شود. وی همچنین در زمینه نوشتن مقالات تحلیلی، بررسی ها و پیش بینی های بازار ارز و بازار کالا، بر اساس تجزیه و تحلیل فنی با استفاده از الگوهای گرافیکی، تخصص دارد.
مقالات پدرام رئوفی در مورد بازار ارزهای رمزنگاری شده، بازار فارکس، قراردادهای مابه التفاوت (CFD) ، بازارهای کالا و مشتقات به طور منظم در منابع سایت ما منتشر می شود.تحلیل بازارForecastsLive-streams from the analyst

فارکس روزانه 24.11.2020

فارکس روزانه 19.11.2020

فارکس روزانه 17.11.2020Video tutorials from the analyst

فارکس برای مبتدیان

در چند درس، ما اصول تجارت فارکس را مرور خواهیم کرد. در طی این دروس متوجه خواهید شد که چه عواملی باعث می شود، بازار ارز به طور مداوم تغییر کند و چگونه می توانید از طریق آن درآمد کسب کنید. ما اصطلاحات و مفاهیم اساسی فارکس را با شما در میان خواهیم گذاشت، به شما یاد می دهیم زبان معامله گران را درک کرده و اشتباهات اصلی آنها را هنگام معامله تجزیه و تحلیل کنید. ما اصول تحلیل بنیادی و تجارت با بررسی اخبار را برای شما توضیح خواهیم داد. ما به شما نحوه باز و بسته نمودن معاملات در پلتفرم معاملاتی را نشان خواهیم داد و به شما کمک می کنیم اولین معامله خود را با یک حساب واقعی یا آزمایشی انجام دهید.

فارکس در 60 ثانیهWebinars and events

Signal trading

vebinar_infoVideo courses introduction

course_info

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.