• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ 22.05.2020

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

USDX

فروشندگان نتوانسته اند به محدوده پشتیبانی فنی 98.75-98.85 برسند. ظاهر یک درایور رشد اضافی برای USD می تواند حمایت لازم از خریداران و افزایش تا مرز 100.40 را به دنبال داشته باشد. به انتشارات مهم اقتصاد کلان از ایالات متحده توجه کنید. فقدان این آمار ممکن است فعالیت تجاری USDX را در حدی متوسط ​​نگه دارد. در عین حال، مهم است که خطر ضعیف شدن GBP در زمان انتشار گزارش تغییر شاخص خرده فروشی بریتانیا، سیگنالی صعودی برای USDX به شمار خواهد آمد.

 

EUR/USD

پس از شکست سطح 1.0990 یا به عبارتی مقاومت 1.0990 - 1.1000، فعالیت فروشندگان به شدت افزایش یافت. دستیابی به مقاومت ذکر شده در جریان معاملات اروپا و بعد از انتشار PMI  روی نرخ گذاری ها تاثیر گذاشت. امروز تقویم خالی است، بنابراین فعالیت تجاری ممکن است متوسط ​​باقی بماند، تنها دلیل افزایش نوسانات انتشار گزارش بانک مرکزی اروپا در طی جلسه سیاست های مالی خواهد بود.

 

GBP/USD

با وجود انتشار  PMIغیر منتظره قوی تر در مقایسه با پیش بینی، تقاضا GBP ضعیف باقی مانده است. در نتیجه، انتشار اطلاعات نا امید کننده در مورد شاخص خرده فروشی در انگلستان ممکن است فشار بیشتری بر این جفت ارزی وارد کند. شاخص خرده فروشی تقریبا تا %16 کاهش خواهد داشت که نسبت به %22 سال قبل کمتر است. با وجود انتشار PMI های غیر منتظره قوی تر، تقاضا GBP در مقایسه با پیش بینی ضعیف ماند. در نتیجه ، انتشار اطلاعات ناامیدکننده در مورد شاخص خرده فروشی انگلستان ممکن است فشار بیشتری به پوند وارد کند.

 

USD/JPY

منطقه پشتیبانی فنی 107.25 همچنان مانع از ایجاد یک موج قوی تر از فروش می شود. اما فقط رشد شدید USD می تواند افزایش تا مرز 107.90-108.00 را به دنبال داشته باشد. با توجه به عدم وجود عوامل اساسی صعودی برای دلار، نمی توان روی رشد شدید این جفت ارزی حساب کرد. علاوه بر این،  درگیری بین ایالات متحده و چین به افزایش تقاضا برای دارایی های محافظی کمک خواهد کرد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.