• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۰۶.۰۲.۲۰۲۰

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار USDX


ترند هنوز صعودی است و نرخ گذاری ها به مقاومت ۹۸.۳۵-۹۸.۲۵ دست یافته اند. در این بین، فقدان پیش زمینه ی خبری امروز بازار می تواند افت نرخ نوسانات ارزی دلار را به دنبال داشته باشد. افت اصلاحی دلار می تواند تا پشتیبانی ۹۸.۰۰ ادامه یابد. شکست این سطح هم می تواند با ادامه یابی گرایش نزولی دلار تا سطح ۹۷.۹۰ همراه گردد.

جفت ارزی EUR/USD


نرخ گذاری ها تا پشتیبانی ۱.۱۰۰۰-۱.۰۹۹۰ افت نموده اند. شکست این بازه نیز می تواند با افت بیشتر نرخ گذاری های این جفت ارزی تا سطوح ۱.۰۹۰۰-۱.۰۸۸۵ همراه گردد. گرایش نزولی تا قبل از تحکیم یابی دوباره ی نرخ گذاری های این جفت ارزی بر فراز سطح ۱.۱۰۴۰ امکان پذیر به نظر می رسد.

جفت ارزی GBP/USD


نرخ گذاری ها به بازه ی نرخی ۱.۲۹۷۵-۱.۲۹۶۰ بازگشتند. افزایش بیشتر نرخ گذاری ها نیز می تواند با افزایش یورو تا سطح ۱.۳۰۱۵ همراه گردد. 
تنها در صورت تحکیم یابی غیر منتظره ی دلار می توان با افت دوباره ی نرخ گذاری های این جفت ارزی تا سطوح ۱.۲۹۱۵ و حتی ۱.۲۸۲۵ رو به رو شد. 

جفت ارزی USD/JPY


سعی جامعه ی جهانی به منظور مبارزه با ویروس جدید تمایل بازار به سرمایه گذاری در دارایی های حفاظتی را پایین آورده و همواره با تحکیمات نرخی این جفت ارزی رو به رو می باشیم. شکست آتی مقاومت ۱۱۰.۲۵ نیز می تواند تا مقاومت ۱۱۰.۵۰ ادامه یابد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.