• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۰۵.۰۲.۲۰۲۰

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار USDX


برخورد با مقاومت ۹۷.۹۰ افت سطح تقاضای دلار را به دنبال داشت. چرا که همواره با تقویت یابی دوباره ی ارزهای اروپایی رو به رو می باشیم. در صورت از سر گیری تحکیمات ارزی دلار می توان با افزایش قیمت شاخص تا سطوح ۹۸.۴۰-۹۸.۲۵ رو به رو شد.

جفت ارزی EUR/USD


نرخ گذاری ها تا پشتیبانی ۱.۱۰۳۵ سقوط نموده اند. در این بین تنها در صورت مثبت رقم خوردن آمار امروز اروپا می توان با تحکیمات نرخی یورو رو به رو شد. رشد دوباره ی یورو نرخ گذاری های این جفت ارزی را تا سطوح ۱.۱۰۰۰-۱.۰۹۹۰ ارتقا خواهد داد. تا قبل از افت نرخ گذاری ها پایین تر از سطح ۱.۰۹۰۰ می توان با از سر گیری تحکیمات ارزی یورو رو به رو شد.

جفت ارزی GBP/USD


نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی پشتیبانی ۱.۲۹۷۵-۱.۲۹۶۰ استحکام یافته اند. منفی بودن چشم انداز اقتصادی بریتانیا می تواند به افت کلی پوند دامن زده و نرخ گذاری ها را تا سطوح ۱.۲۸۳۰ و حتی ۱.۲۷۶۵ نیز کاهش دهد.

جفت ارزی USD/JPY


تحکیمات ارزی دلار نرخ گذاری های جفت ارزی دلار-ین را افزایش داده. تحکیمات نرخی این جفت ارزی تا مقاومت ۱۰۹.۲۰ می تواند تا سطح ۱۰۹.۷۰ نیز ادامه یابد. 
در حال حاضر نرخ گذاری های این جفت ارزی در چهارچوب کانال افقی ۱۰۹.۷۰-۱۰۸.۲۵ استقرار دارند.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.