• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۳۰.۰۱.۲۰۲۰

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار USDX


نرخ بهره ی ایالات متحده افزایشی نیافت. همین مساله کاهش اصلاحی دلار را به دنبال داشت. اما بهبود کلی شرایط اقتصادی ایالات متحده تحکیمات دلار را به دنبال داشت. سهام در حال ریزش می باشند و تا قبل از حل شدن مشکل پزشکی در چین می توان با ادامه یابی این روند رو به رو بود.

جفت ارزی EUR/USD


بازه ی پشتیبانی ۱.۱۰۰۰-۱.۰۹۹۰ هنوز شکسته نشده. در طول سال ۲۰۱۹ این بازه به عنوان مقاومت بسیار مستحکمی به حساب می آمد. به همین دلیل نیز عدم شکست این پشتیبانی می تواند با ادامه یابی تحکیمات ارزی یورو همراه گردد.

جفت ارزی GBP/USD


نرخ گذاری ها به پشتیبانی ۱.۲۹۷۵-۱.۲۹۶۰ نزدیک شده اند. در صورت کاهش به زود نرخ بهره ی انگلستان می توان با شکست این بازه رو به رو شد. چنین امری می تواند با افت بیشتر پوند  تا سطوح ۱.۲۹۱۵ و حتی ۱.۲۸۰۰-۱.۲۷۶۵ نیز همراه گردد.

جفت ارزی USD/JPY


نرخ گذاری ها می توانند در آینده ی نزدیک کاهش یابند. این افت به شکست پشتیبانی ۱۰۸.۴۵ مربوط خواهد شد. شکست این سطح با افت نرخ گذاری ها تا سطح ۱۰۷.۹۰ همراه خواهد گردید. تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۰۹.۲۰ می توان با افت نرخ گذاری ها رو به رو بود.
 


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.