• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۲۷.۰۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار USDX


نرخ گذاری ها تا بازه ی نرخی ۹۷.۷۰-۹۷.۶۰ افزایش یافتند. اما ادامه یابی این افزایش نرخی به عوامل فاندامنتال دیگر بستگی خواهد داشت. 
امروز با فقدان پیش زمینه ی خبری ایالات متحده رو به رو هستیم. به همین دلیل نیز می توان با افزایش نرخ نوسانات ارزی دلار رو به رو شد.

جفت ارزی EUR/USD


تنها در صورت مثبت رقم خوردن آمار امروز آلمان می توان با تحکیمات ارزی یورو مواجه شد. تا قبل از افزایش یورو تا سطح ۱.۱۰۵۵ می توان با ادامه یابی گرایش نزولی این جفت ارزی رو به رو شد. افت آتی این جفت ارزی نیز می تواند تا بازه ی پشتیبانی ۱.۱۰۰۰-۱.۰۹۹۰ ادامه یابد.

جفت ارزی GBP/USD


اتمام به زود پروسه ی برکسیت از ابهام بازار پوند پرده برداشته و می تواند افزایش آتی نرخ گذاری های این جفت ارزی را نیز به دنبال داشته باشد. اما افت آتی نرخ تورم و بهره ی بریتانیا می تواند بر نرخ گذاری های پوند فشار وارد آورد.

جفت ارزی USD/JPY


افزایش ریسک موجود در بازار های مالی افزایش سطح تقاضای ین را به همراه داشت. همین امر افت جفت ارزی مورد نظر را امکان پذیر نمود. این افت می تواند تا سطوح ۱۰۸.۲۵-۱۰۷.۹۰ نیز ادامه یابد. 


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.