• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۲۱.۰۱.۲۰۲۰

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار USDX


سطح تقاضای دلار بر فراز بازه ی مقاومت ۹۷.۳۰-۹۷.۲۵ افت نموده. چنین افتی می تواند افزایش یورو را به دنبال داشته باشد. مخصوصا در صورت مثبت رقم خورن آمار امروز آلمان و اتحادیه ی اروپا. 

شاخص EUR/USD


افزایش نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۰۸۵ با تحکیمات مابعد یورو تا سطح ۱.۱۱۰۰ همراه گردید. در این بین با فشردگی نرخ نوسانات یورو - دلار در چهارچوب کانال افقی ۱.۱۱۰۰-۱.۱۰۸۵ رو به رو می باشیم. 

جفت ارزی GBP/USD


افت دوباره ی جفت ارزی پوند - دلار تا بازه ی پشتیبانی ۱.۲۹۷۵-۱.۲۹۶۰ می تواند با ادامه یابی گرایش نزولی این جفت ارزی تا سطح ۱.۲۸۵۰ نیز همراه گردد. ادامه یابی این افت شدید به شکست سطح ۱.۲۹۲۰ بستگی خواهد داشت.

جفت ارزی USD/JPY


افزایش نرخ تورم و تولیدات ناخالص داخلی ژاپن افت نرخی این جفت ارزی را به دنبال داشت. در این بین با احتمال افزایش اصلاحی این جفت ارزی تا سطح ۱۱۰.۵۰ رو به رو می باشیم. شکست این سطح می تواند تا سطح ۱۱۲.۱۰ همراه گردد. چنین سناریویی تا قبل از شکست پشتیبانی ۱۰۹.۸۰-۱۰۹.۷۰ انمکان پذیر می باشد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.