• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات ارزی به تاریخ ۱۸.۱۲.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار USDX


افت سطح تقاضای ارزهای اروپایی تحکیمات اصلاحی دلار را به دنبال داشت. بازه ی مقاومت ۹۶.۹۵-۹۶.۸۵ هنوز شکسته نشده. تنها عامل از سر گیری تحکیمات ارزی دلار - شکست بازه ی نرخی یاد شده به شمار می رود. این افزایش می تواند تا سطح ۹۷.۳۰ ادامه یابد.

 جفت ارزی EUR/USD


تا قبل از شکست مقاومت ۱.۱۱۷۰ می توان با افت اصلاحی یورو رو به رو شد. آمار امروز IFO سرنوشت تحرکات آتی نرخ گذاری های این جفت ارزی را، مشخص خواهد نمود. افت اصلاحی یورو می تواند تا پشتیبانی ۱.۱۱۰۰ ادامه یابد. 

جفت ارزی GBP/USD


منفی رقم خوردن آمار امروز بریتانیا، نرخ گذاری های پوند را تحت فشار قرار خواهد داد. از نظر متخصصین با احتمال افت بیشتر نرخ تورم در بریتانیا رو به رو هستیم. همین مساله افت بیشتر پوند را نیز، به دنبال خواهد داشت. شکست پشتیبانی ۱.۳۱۰۰ افت نرخی پوند را تا سطح ۱.۲۹۸۰ را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی USD/JPY


افزایش قیمت دلار نرخ گذاری های این جفت ارزی را استحکام بخشید. افزایش فعلی نرخ گذاری ها می تواند تا سطح ۱۰۹.۷۰ ادامه یابد. شکست این سطح نیز با افزایش بیشتر این جفت ارزی تا سطوح ۱۱۰.۶۰-۱۱۰.۵۰ همراه خواهد گردید. تا قبل از شکست سطح پشتیبانی ۱۰۹.۲۵ می توان با ادامه یابی گرایش صعودی این جفت ارزی رو به رو بود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.