• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۱۶.۱۲.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار USDX


منفی رقم خوردن آمار اخیر ایالات متحده افت ارزی دلار را به دنبال داشت. افزایش شاخص خرده فروشی تا ٪۰.۵ به وقوع نپیوست. این افزایش تنها تا ٪۰.۲ ادامه یافت. افت فعلی دلار می تواند تا پشتیبانی ۹۶.۳۵-۹۶.۳۰  نیز ادامه یابد. تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۶.۹۰ می توان با ادامه یابی افت نرخی این جفت ارزی رو به رو بود. 
بهبود یابی آمار امروز اروپا می تواند به افت بیشتر دلار دامن زند.

جفت ارزی EUR/USD


امروز با نشر آمار اقتصادی اتحادیه ی اروپا رو به رو هستیم. افزایش آتی یورو می تواند تا سطح ۱.۱۱۷۰ نیز ادامه یابد. اما تست آتی بازه ی ۱.۱۲۰۰-۱.۱۱۷۰ می تواند با افت نرخ گذاری ها همراه گردد. تنها در صورت شکست این بازه می توان با ادامه یابی گرایش صعودی این جفت ارزی تا سطح ۱.۱۳۳۰ رو به رو شد.

جفت ارزی GBP/USD


نرخ گذاری ها تا مقاومت ۱.۳۴۰۰ افزایش یافتند. تنها در صورت افت بیشتر دلار می توان با افزایش پوند رو به رو شد. در صورت افزایش قیمت دلار می توان با افت نرخ گذاری های این جفت ارزی تا بازه ی نرخی ۱.۳۳۲۰-۱.۳۳۱۰ رو به رو شد.

جفت ارزی USD/JPY


بعد از تست مقاومت ۱۰۹.۷۰ با افت نرخ گذاری ها رو به رو شدیم. بهبود یابی شرایط تجاری ایالات متحده با چین منجر به کاهش قیمت دارایی های حفاظتی و افزایش نرخ گذاری های این جفت ارزی شد. در صورت افت آتی نرخ گذاری ها تا سطح ۱۰۹.۲۰ می توان با شکست مابعد پشتیبانی ۱۰۸.۹۰ و حتی ۱۰۸.۴۵ نیز رو به رو شد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.