• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۰۲.۱۲.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص USDX


نرخ نوسانات ارزی دلار در طول این هفته افزایش خواهد یافت. انعکاس نرخ گذاری ها از پشتیبانی ۹۸.۰۰ می تواند با افزایش مابعد نرخ گذاری های این جفت ارزی تا سطوح ۹۸.۸۵ و حتی ۹۹.۲۰ نیز، همراه گردد. 
آمار امروز ISM ایالات متحده افزایش سطح فعالیت های معاملاتی دلار را به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی EUR/USD


سطح تقاضای یورو بر فراز ۱.۱۰۰۰ افزایش یافت. شکست آتی مقاومت ۱.۱۰۳۰ نیز می تواند به این افزایش دامن زند.
اما در صورت شکست بازه ی پشتیبانی ۱.۱۰۰۰-۱.۰۹۹۰ می توان با از سر گیری گرایش نزولی یورو رو به رو شد. تحکیمات ارزی یورو نیز می توانند تا سطوح ۱.۱۰۵۰ و حتی ۱.۱۱۰۰ نیز، ادامه یابند.

جفت ارزی GBP/USD


نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۳۰۰۰-۱.۲۷۶۵ نموداری سیر می نمایند. تا قبل از خروج نرخ گذاری ها از این بازه می توان با ادامه یابی گرایش نامشخص رو به رو بود. 

جفت ارزی USD/JPY


افت نرخ گذاری ها پایین تر از سطح ۱۰۹.۵۰ می تواند با از سر گیری گرایش نزولی دلار همراه گردد. این سناریوی تا قبل از شکست مقاومت ۱۱۰.۵۰ امکان پذیر به شمار می رود. عامل اصلی تغییرات آتی نرخ گذاری های این جفت ارزی - تغییرات روند روابط تجاری چین با آمریکا محسوب می گردد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.