• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۲۹.۱۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص USDX


تست مقاومت ۹۸.۲۵ با افت دلار همراه گردید. اما امروز می توان با افت نرخ نوسانات ارزی دلار رو به رو شد. افزایش آتی دلار می تواند تا سطوح ۹۸.۶۰ و حتی ۹۸.۸۵ نیز ادامه یابد. تا قبل از شکست پشتیبانی ۹۸.۰۵ می توان با ادامه یابی روند صعودی دلار رو به رو بود.

جفت ارزی EUR/USD


امروز با افت نرخ نوسانات ارزی یورو رو به رو هستیم. شکست بازه ی پشتیبانی ۱.۱۰۰۰-۱.۰۹۹۰ نیز می تواند با ادامه یابی گرایش نزولی تا سطوح ۱.۱۰۳۰ همراه گردد. منفی رقم خوردن آمار امروز اروپا می تواند افت ارزی یورو را، به دنبال داشته باشد. 

جفت ارزی GBP/USD


انتقاد شدید روزنامه نگاران از بوریس جانسون، نرخ پوند را تحت فشار قرار داد. افت آتی نرخ پوند می تواند تا سطح ۱.۲۸۲۰ نیز ادامه یابد. تنها در صورت مثبت رقم خوردن آمار آتی بریتانیا می توان با تحکیمات نرخی پوند تا سطح ۱.۳۰۰۰ رو به رو شد. 

جفت ارزی USD/JPY


نرخ گذاری ها در حال نزدیکی به ماکسیموم موضعی می باشند. سطح تقاضای دلار کاهش یافته و تا قبل از بهبود بیشتر روابط تجاری ایالات متحده با چین، می بایست از بازگشایی معاملات خرید صرف نظر کرد.
 


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.