• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۷.۱۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

مقاومت ۹۸.۲۵ شکسته شده اما فعلا با افت سطح تقاضای این واحد ارزی رو به رو می باشیم. پیش زمینه ی بسیار خبری غنی آمریکا می تواند افزایش نرخ نوسانات ارزی دلار در طی جلسه ی معاملاتی امروز را به دنبال داشته باشد. معاملات خرید را می توان پس از شکست سطح مقاومت ۹۸.۲۵ بازگشایی نمود.

 

جفت ارزی  EUR/USD

تا قبل از شکست مقاومت ۱.۱۰۰۰ می توان با ادامه یابی افت ارزی یورو رو به رو بود. افزایش آتی نرخ گذاری ها می تواند تا سطوح ۱.۱۰۳۰ و ۱.۰۹۵۰ و حتی ۱.۰۹۰۰-۱.۰۸۸۰ نیز ادامه یابد. در این بین لازم به یاد آوری است که شکست سطح ۱.۱۰۵۰ می تواند افت نرخ گذاری ها را به دنبال داشته باشد.

 

جفت ارزی  GBP/USD

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۳۰۰۰-۱.۲۷۶۵ سیر می نمایند. افت آتی پوند می تواند تا پشتیبانی ۱.۲۷۶۵ ادامه یابد. در صورت شکست این سطح می توان با ادامه یابی افت ارزی پوند تا سطح ۱.۲۸۲۰ مواجه شد. عامل اصلی تغییرات آتی پوند روند برکسیت به شمار می رود.

 

جفت ارزی  USD/JPY

شکست سطح مقاومت ۱۰۹.۱۰ می تواند با افزایش آتی دلار تا سطوح ۱۰۹.۷۵ و حتی ۱۱۰.۸۰ نیز همراه گردد. تا قبل از شکست سطح پشتیبانی ۱۰۸.۹۰ می توان با ادامه یابی گرایش صعودی رو به رو بود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.