• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۲۶.۱۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

شکست سطح ۹۸.۲۵ می تواند با ادامه یابی گرایش صعودی تا سطوح ۹۸.۶۵ و حتی ۹۸.۹۰ هم همراه گردد. تا قبل از بازگشت نرخ گذاری ها پایین تر از سطح ۹۸.۰۵ می توان با شکل گیری چنین روندی رو به رو بود.

در طول جلسه ی معاملاتی آمریکا و به موازات انتشار آمار اقتصادی امروز ایالات متحده می توان با افزایش نرخ نوسانات ارزی دلار رو به رو شد.

 

جفت ارزی  EUR/USD

شکست سطح ۱.۱۰۳۰ می تواند نرخ گذاری ها را تا بازه ی نرخی ۱.۱۰۰۰-۱.۰۹۹۰، سطح ۱.۰۹۵۰و حتی مینیموم ۱.۰۸۹۰ نیز، سوق دهد. مخصوصا با توجه به فقدان پیش زمینه ی خبری امروز بازار.

 

جفت ارزی  GBP/USD

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۳۰۰۰-۱.۲۷۶۵ سیر می نمایند. شکست مرز بالایی این کانال با افزایش نرخی پوند تا سطوح ۱.۳۲۰۰ و حتی ۱.۳۳۲۰-۱.۳۳۱۵ همراه خواهد گردید.

شکست پشتیبانی ۱.۲۵۴۰ به عنوان عامل افصلی از سر گیری گرایش نزولی پوند به شمار می رود.

 

جفت ارزی  USD/JPY

تحکیمات ارزی دلار ادامه یافته و بهبود یابی شرایط تجاری ایالات متحده با چین افت سطح تقاضای ین ژاپن را به دنبال داشته. شکست آتی مقاومت ۱۰۹.۱۰ می تواند با تحکیمات مابعد دلار تا سطوح ۱۰۹.۷۵ و حتی ۱۱۰.۸۰-۱۱۰.۷۰ نیز، همراه گردد. این سناریو تا قبل از شکست سطح پشتیبانی ۱۰۸.۲۰ قابل وقوع شناخته می شود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.