• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۲.۱۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده  USDX

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۹۷.۹۰-۹۷.۵۰ سیر می نمایند. خروج نرخ گذاری ها از این بازه ی افقی گرایش آتی نرخ دلار را مشخص خواهد نمود. شکست مرز بالایی این محدوده می تواند با رشد نرخ گذاری ها تا سطوح ۹۸.۲۵ و حتی ۹۸.۹۰ نیز بی انجامد. شکست پشتیبانی ۹۷.۵۰ می تواند با افت اصلاحی تا سطح ۹۶.۸۵ همراه گردد.

 

جفت ارزی  EUR/USD

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۱۰۹۰-۱.۱۰۵۰ سیر می نمایند. مثبت رقم خورن آمار امروز اروپا، تحکیمات ارزی یورو را به دنبال خواهد داشت. افت اصلاحی یورو می تواند تا سطوح ۱.۱۱۱۵ و حتی ۱.۱۱۷۰ نیز ادامه یابد. شکست این سطوح به سقوط یورو تا سطح ۱.۱۰۰۰ خواهد انجامید.

 

جفت ارزی  GBP/USD

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۳۰۰۰-۱.۲۷۶۵ سیر می نمایند. شکست پشتیبانی ۱.۲۸۹۰ می تواند با ادامه یابی گرایش نزولی همراه گردد. شکست مقاومت ۱.۳۰۰۰ می تواند با افزایش بیشتر پوند تا سطوح ۱.۳۲۰۰-۱.۳۱۷۵ همراه گردید.

 

جفت ارزی  USD/JPY

نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی بسیار وسیعی سیر می نمایند. فشردگی نرخی فعلا می تواند با شکست آتی پشتیبانی ۱۰۸.۳۰-۱۰۸.۲۰ همراه گردد. این افت می تواند با سقوط دلار تا سطح ۱۰۶.۷۰ همراه گردد.

 


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.